2 pokoje w pobliżu północnej plaży w Primorsko, najlepsza cena i lokalizacja

Primorsko, Bułgaria – ID 5881
58,000 €
Powierzchnia 54 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/4
Morze 200 m
Stan Gotowe

Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe blisko centrum i plaży północnej Primorska przy spokojnej ulicy, w apartamentowcu z windą. Apartament jest w pełni umeblowany, a jego układ jest następujący: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia łazienka z WC oraz przestronny taras. Mieszkanie znajduje się na czwartym i ostatnim piętrze, ma południową ekspozycję i wielkość 54m2 dom jest dobrze utrzymany. Opłata za utrzymanie wynosi 150 leva (około 76€) rocznie. Odległość od plaży północnej wynosi 200 metrów, od centrum miasta 500 metrów. Nieruchomość nadaje się do całorocznego zamieszkania oraz do wynajęcia. Bardzo dobra cena!!! Polecam!!!

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, kiedy w ciągu ostatnich lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (opinie). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny plusów i minusów danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje. Dla naszych klientów organizujemy wynajem i zarządzanie nieruchomościami na całym bułgarskim wybrzeżu...

O Primorsko. To, co pierwotnie było małą wioską rybacką 50 km na południe od Burgas, stało się popularnym celem turystycznym dla większości czeskich turystów. Znajdziesz tu jedne z najdłuższych i najpiękniejszych piaszczystych plaż Riwiery Bułgarskiej, które słyną z białego piasku, czystej wody i stopniowego wchodzenia do morza.

Od 1994 roku Primorsko jest posiadaczem symbolu Błękitnej Flagi. Błękitna Flaga to symbol oznaczający plaże lub przystanie, które spełniają standardy ekologiczne. Aby otrzymać flagę, wymagana jest czysta woda i recykling odpadów, plaże muszą być również dostępne dla osób niepełnosprawnych i wyposażone w punkty medyczne, centrum informacyjne, elementy rozrywkowe, toalety i kabiny do przebierania się.

Piętro
4
Liczba pięter
4
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
54 m2
Powierzchnia użytkowa
47 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
100 m
Lekarz
360 m
Kawiarnia
170 m
Restauracja
60 m
Bar
210 m
Szkoła/przedszkole
200 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00