2 pokoje, z widokiem na morze, 100m od morza, Nessebar

Nesebar, Bułgaria – ID 6422
54,000 €
Powierzchnia 53 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/4
Morze 100 m
Opłata za usługę 450 € za rok
Stan Gotowe

Oferujemy ładny apartament z 2 sypialniami o powierzchni 53m2, położony na czwartym piętrze z czterech pięter w kompleksie White House, w Nessebar, Bułgaria. Układ to hol wejściowy, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC oraz taras z pięknym widokiem na park i morze. Apartament jest sprzedawany w pełni umeblowany i wyposażony do natychmiastowego użytku. Apartament znajduje się w kompleksie blisko morza, w spokojnej i przyjemnej okolicy, tylko około 100 metrów od plaży Rich. W pobliżu znajduje się park. Budynek został ukończony w 2006 roku. Kompleks posiada dobrze utrzymane części wspólne, basen, strefę relaksu, ograniczony dostęp i miejsca parkingowe. Opłata za utrzymanie wynosi 450€ rocznie.

Korona przeszła do najsilniejszego poziomu od 11 lat do Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!

Naszą największą dumą są nasi zadowoleni klienci.

Raz po raz umacniamy nasz prestiż i zaufanie, udzielając fachowych porad i dzieląc się swoimi spostrzeżeniami z naszymi klientami, którzy w długim okresie czasu odnieśli korzyści z nieruchomości, które z powodzeniem kupili zgodnie z planem w obiecanym terminie.

W każdym przypadku, którym zarządzamy, nie tylko dbamy o Ciebie i udzielamy fachowych porad, ale także dodajemy wartość do Twojego życia i przyczyniamy się do poprawy Twojej sytuacji ekonomicznej poprzez dobre inwestowanie Twoich pieniędzy.

Nasza relacja nie kończy się na zakupie, ona dopiero się zaczyna! Jesteśmy Twoimi sąsiadami i partnerami, i to nie tylko na czas posiadania wybranej przez Ciebie nieruchomości.

Chrońcie swoje pieniądze przed mega inflacją, mądrze inwestując w swoją własną nieruchomość przy plaży. Ceny w Bułgarii są nadal o połowę niższe niż w innych krajach UE.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, w których w ciągu ostatnich kilku lat wiele wyszło poza normę. Jednak w całym tym złu jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się, jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny plusów i minusów danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają od nas wszelką pomoc i informacje.

Nessebar jest jednym z najczęściej odwiedzanych bułgarskich kurortów na wybrzeżu Morza Czarnego. Leży 38 km od Burgas i 100 km na południe od Warny na skalistym półwyspie o tej samej nazwie, który luźno podąża na południe do piaszczystego Słonecznego Brzegu.

Miasto zostało uznane za rezerwat architektoniczny i archeologiczny w 1056 roku. Od 1983 roku znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. To malownicze miejsce charakteryzuje się zabudową w stylu czarnomorskim składającą się z dwupiętrowych drewnianych domów stłoczonych w krętych uliczkach. Atmosfery dodają liczne kościoły, głównie z okresu bizantyjskiego (cerkiew św. Jana Chrzciciela z XI wieku, św. Szczepana z X wieku z pięknymi freskami z okresu Bułgarskiego Odrodzenia Narodowego oraz cerkiew Pantokratora). Najstarszym zachowanym kościołem jest Bazylika pochodząca prawdopodobnie z V w. W centrum miasta stoi Stary Pałac Biskupi, który bez wątpienia stanowi jeden z najbardziej imponujących zabytków miasta. Na obrzeżach starego miasta stoi unikalny drewniany wiatrak. Warto odwiedzić także Muzeum Archeologiczne z bogatą kolekcją ikon i starożytnej ceramiki oraz Klasztor św. Jerzego. W pobliżu portu znajdują się dobrze zachowane mury obronne, a miasto ma bruk pochodzący z czasów średniowiecza, a także starożytnej Grecji i Rzymu. Brukowane, zadbane uliczki, zabytkowe kościoły i XIX-wieczne domy z drewna nadają temu miastu niespotykany urok. Można tu błądzić godzinami podziwiając ofertę rękodzieła i poznając jego bogatą przeszłość. Miłośnicy historii i architektury nie będą się tu nudzić. Znajdziecie tu również małe sklepy, targowiska, tawerny i port. Znajduje się tu kilka plaż. W południowej części miasta znajduje się najciekawsza plaża - South Beach. Jej długość jest szczególnie interesująca, a jeśli przyjrzysz się bliżej, zauważysz, że łączy się ona płynnie z plażą, która ciągnie się aż od Słonecznego Brzegu. Plaża jest piaszczysta, ze stopniowym wejściem do morza i oferuje szeroką gamę zajęć sportowych (piłka nożna, siatkówka, narty wodne itp.). Wzdłuż piaszczystej plaży na stałym lądzie, 2 km od starego centrum, znajduje się nowa dzielnica. Bliskość Słonecznego Brzegu daje możliwość skorzystania z pełnej oferty sportowo-rozrywkowej i innych usług również w tym kurorcie. Różnorodność i połączenie historii z nowoczesnymi usługami oraz nocne przesiadywanie w restauracji na klifie nad morzem w starym Nessebarze to powody, aby odwiedzić i spędzić wakacje w tym magicznym miejscu.

To oszałamiające miejsce jest idealne dla romantyków, miłośników nocnego życia, historii, kultury i dobrego jedzenia. Nessebar nie powinien zostać pominięty przez nikogo, kto chce poznać Bułgarię i jej zwyczaje.

Piętro
4
Liczba pięter
4
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
53 m2
Powierzchnia użytkowa
50 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
510 m
Lekarz
400 m
Kawiarnia
290 m
Restauracja
120 m
Bar
130 m
Szkoła/przedszkole
810 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00