3+ kk w luksusowych kompleksach na Cyprze 3% zniżki

Trikomo, Cypr – ID 6848
279,000 €
Powierzchnia 170 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/2
Morze 500 m
Stan W budowie
Sezon Cały rok

Przedstawiamy kontynuację udanego projektu naszego partnera nad morzem. Jest to trzecia faza rodzinnego projektu w pobliżu morza na Cyprze, obecnie w cenach startowych. Wkrótce spodziewamy się wzrostu o co najmniej 10%. Jesteśmy liderem na rynku z ponad 1000 zadowolonych klientów nad morzem, sprawdź nasze recenzje. Śledź nasze wycieczki inwestycyjne na naszej stronie internetowej.

Ogromną zaletą jest fakt, że właściciele mogą korzystać z infrastruktury wszystkich trzech etapów, w tym udogodnień i infrastruktury na plaży. Znajduje się tam wspaniałe molo. Dostęp do plaży jest przez przejście podziemne pod drogą. Zdjęcia pochodzą z budowy drugiego etapu projektu, gdzie przekazanie nastąpi za rok, ale cena jest o 20-30% wyższa. Jest to tak zwana nierealna inwestycja długoterminowa.

Oddanie do użytku grudzień 2025

Plan płatności do grudnia 2026 r.

Harmonogram płatności :

Depozyt: minimum 3 000 GBP

%35 - w ciągu miesiąca

%45 - rata do momentu przekazania kluczy (grudzień 2025)

%20 - po przekazaniu na 1 rok (grudzień 2026)

Pod pewnymi warunkami można uzyskać 3% zniżki poniżej ceny rynkowej, więc nie wahaj się ze mną skontaktować.

W tym projekcie oferujemy piękny, stylowy apartament z 3 sypialniami i dużym tarasem na dachu o powierzchni 80 m2 z pięknym widokiem na morze i góry. Apartament posiada również balkon o powierzchni 18m2. Jest to etap za drogą - patrz działka na czerwono. Szacowany wzrost ceny do przekazania w grudniu 2025 r. wynosi min. 60%.

Akcesoria do projektu:

Projekt obejmuje: odkryty basen, kryty basen, park wodny, ścieżki rowerowe i spacerowe, centrum fitness, spa / masaż - centrum urody, korty tenisowe, boiska do koszykówki i siatkówki, restaurację, kawiarnię, bar, taras korzeniowy, bar na plaży. Na terenie obiektu znajduje się klub dla dzieci i wiele innych atrakcji.

Opłaty ponad: VAT, media, dodatek infrastrukturalny, usługi prawne, meble i urządzenia - niezbędne elementy są wliczone w cenę.

Aby uzyskać całkowitą cenę i postęp, prosimy o kontakt.

Jako pierwsi zaoferowaliśmy możliwość inwestowania w nieruchomości za granicą. Jesteśmy jedną z niewielu firm na wyspie, która zapewnia wszystkie usługi przed i po sprzedaży, w tym wynajem nieruchomości.

Sami jesteśmy właścicielami nieruchomości i doskonale znamy lokalny rynek. Zajmiemy się wszystkimi usługami przed i po sprzedaży, w tym wynajmem nieruchomości.

Można to kupić na raty

Jestem zainteresowany
Finansowanie
Piętro
2
Liczba pięter
2
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
170 m2
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Taras
80 m2
Balkon
18 m2
Basen
Basenów
Parking
Tak
Recepcja
Recepcja
Restauracja
Restauracja
Ochrona
Ochrona
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
3 km
Lekarz
10 km
Kawiarnia
250 m
Restauracja
350 m
Bar
420 m
Szkoła/przedszkole
7 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00