3 pokoje, doskonała lokalizacja, udogodnienia w odległości spaceru, Sofia

Sofie, Bułgaria – ID 4459
197,000 €
Powierzchnia 113 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 3/4
Morze 350 000 m
Stan Gotowe

Wyjątkowa okazja do zakupu mieszkania inwestycyjnego w stolicy Sofii w cenach i warunkach jak 10 lat temu w Pradze! Oferujemy nowy apartament z 3 sypialniami o łącznej powierzchni 113m2, położony na trzecim piętrze z czterech pięter w zamkniętym kompleksie Vitosha Home. Układ: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka z WC, balkon. Ekspozycja południowo-zachodnia. Chętnie pomożemy w wykończeniu i umeblowaniu! Apartament z doskonałą lokalizacją, w dzielnicy Vitosha obok bulwaru Simeonovsko Shose, Ring Mall, Paradise Mall, Busines Park Sofia oraz w odległości spaceru od sieci handlowych Fantastico i Kaufland oraz przystanków autobusowych. Kompleks składa się z trzech oddzielnych czteropiętrowych budynków, obok których powstanie kompleks sportowy ze szkołą, przedszkolami, boiskami do tenisa i piłki nożnej. W pobliżu (230 metrów) powstanie nowa stacja metra. Jest ogrzewanie gazowe i gazowe ogrzewanie podłogowe. Kupujący otrzymuje miejsce parkingowe o wartości 20 000 € jako bonus. Budynek przed zatwierdzeniem. Mieszkanie idealne pod wynajem! Okazyjna cena!

SOFIE:

Sofia jest największym miastem kraju. Każdego roku duża liczba turystów odwiedza lokalne atrakcje turystyczne i przyciąga ich to miasto, piękna architektura historycznych budynków, harmonijnie połączona z nowoczesną infrastrukturą. Populacja wynosi tu ponad półtora miliona. Jednocześnie w mieście znajduje się około 20 instytucji edukacyjnych, które zapewniają wyższe wykształcenie. Osoby zainteresowane Sofią mogą zapoznać się z kulturą i tradycjami miejscowej ludności. W stolicy odwiedzający mogą odwiedzić Filharmonię, cieszyć się dźwiękami muzyki klasycznej w Ogrodzie Zimowym. Ponadto turystom zaleca się odwiedzenie lokalnych muzeów. Jednym z największych jest Historyczne. Interesujące są również eksponaty w muzeach etnograficznych, archeologicznych i zoologicznych. Lokalizacja miasta Sofia jest niesamowita. Znajdziesz tu nie tylko piękno lokalnej architektury, ale także przyrodę, która rozprzestrzenia się wokół. Megapolis znajduje się u podnóża góry Witosza, której zbocza zostały przekształcone w park narodowy w XX wieku. W samym mieście znajduje się również wiele parków i skwerów. Miłośnicy zieleni będą zachwyceni tutejszą roślinnością. Jednym z najstarszych budynków w stolicy jest kościół św. Zofii. Pochodzi on z V i VI wieku i jest uważany za wizytówkę współczesnego miasta. To miejsce jest polecane wszystkim odwiedzającym. Następny jest kościół św. Jerzego. Niepowtarzalna atmosfera i piękne malowidła ścienne zachwycą niemal każdego, kto interesuje się historią Bułgarii. W mieście znajdują się również tureckie meczety, których mury mają kilka wieków. Za najpiękniejszy bulwar uważany jest Bulwar Witosza, który rozpoczyna się przy katedrze. Miasto Sofia jest uważane za jedno z najpiękniejszych miast europejskich. Polecamy wizytę w dzielnicy na południowo-zachodnim krańcu miasta, o nazwie Boyana. Znajduje się ona tuż u podnóża Witoszy i znajduje się tu mały kościół, który UNESCO dodało do listy światowego dziedzictwa. Malowidła ścienne pochodzą z XIII wieku. Turyści przyjeżdżają do Witoszy z całego świata. Sofia przyciąga ogromną liczbę turystów, ponieważ istnieją warunki do rekreacji kulturalnej, spacerów po najpiękniejszych miejscach i poznawania historii kraju. W mieście można znaleźć ogromną liczbę zabytków, kościołów i architektury historycznej.

Piętro
3
Liczba pięter
4
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
113 m2
Powierzchnia użytkowa
95.1 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
1 km
Lekarz
100 m
Kawiarnia
290 m
Restauracja
140 m
Bar
210 m
Szkoła/przedszkole
140 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00