3 pokoje, najlepsza lokalizacja, w Vitosha, Sofia

Sofie, Bułgaria – ID 4462
231,000 €
Powierzchnia 111 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/4
Stan Gotowe

Wyjątkowa okazja do zakupu mieszkania inwestycyjnego w stolicy Sofii w cenach i warunkach jak 10 lat temu w Pradze! Oferujemy nowy 3 pokojowy apartament o łącznej powierzchni 111,33 m2, położony na drugim piętrze czteropiętrowego zamkniętego kompleksu Vitosha Home. Rozkład: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie (jedna z garderobą), dwie łazienki z WC, balkon. Ekspozycja południowo-zachodnia. Chętnie pomożemy w wykończeniu i umeblowaniu! Apartament z doskonałą lokalizacją, w dzielnicy Vitosha obok bulwaru Simeonovsko Shose, Ring Mall, Paradise Mall, Busines Park Sofia oraz w odległości spaceru od sieci handlowych Fantastico i Kaufland oraz przystanków autobusowych. Kompleks składa się z trzech oddzielnych czteropiętrowych budynków, obok których powstanie kompleks sportowy ze szkołą, przedszkolami, boiskami do tenisa i piłki nożnej. W pobliżu (230 metrów) powstanie nowa stacja metra. Ogrzewanie gazowe i gazowe ogrzewanie podłogowe. Budynek przed zatwierdzeniem. Mieszkanie idealne pod wynajem! Dobra cena!

SOFIE:

Sofia jest największym miastem kraju. Każdego roku duża liczba turystów odwiedza lokalne atrakcje turystyczne i przyciąga ich to miasto, piękna architektura historycznych budynków, harmonijnie połączona z nowoczesną infrastrukturą. Populacja wynosi tu ponad półtora miliona. Jednocześnie w mieście znajduje się około 20 instytucji edukacyjnych, które zapewniają wyższe wykształcenie. Osoby zainteresowane Sofią mogą zapoznać się z kulturą i tradycjami miejscowej ludności. W stolicy odwiedzający mogą odwiedzić Filharmonię, cieszyć się dźwiękami muzyki klasycznej w Ogrodzie Zimowym. Ponadto turystom zaleca się odwiedzenie lokalnych muzeów. Jednym z największych jest Historyczne. Interesujące są również eksponaty w muzeach etnograficznych, archeologicznych i zoologicznych. Lokalizacja miasta Sofia jest niesamowita. Znajdziesz tu nie tylko piękno lokalnej architektury, ale także przyrodę, która rozprzestrzenia się wokół. Megapolis znajduje się u podnóża góry Witosza, której zbocza zostały przekształcone w park narodowy w XX wieku. W samym mieście znajduje się również wiele parków i skwerów. Miłośnicy zieleni będą zachwyceni tutejszą roślinnością. Jednym z najstarszych budynków w stolicy jest kościół św. Zofii. Pochodzi on z V i VI wieku i jest uważany za wizytówkę współczesnego miasta. To miejsce jest polecane wszystkim odwiedzającym. Następny jest kościół św. Jerzego. Niepowtarzalna atmosfera i piękne malowidła ścienne zachwycą niemal każdego, kto interesuje się historią Bułgarii. W mieście znajdują się również tureckie meczety, których mury mają kilka wieków. Za najpiękniejszy bulwar uważany jest Bulwar Witosza, który rozpoczyna się przy katedrze. Miasto Sofia jest uważane za jedno z najpiękniejszych miast europejskich. Polecamy wizytę w dzielnicy na południowo-zachodnim krańcu miasta, o nazwie Boyana. Znajduje się ona tuż u podnóża Witoszy i znajduje się tu mały kościół, który UNESCO dodało do listy światowego dziedzictwa. Malowidła ścienne pochodzą z XIII wieku. Turyści przyjeżdżają do Witoszy z całego świata. Sofia przyciąga ogromną liczbę turystów, ponieważ istnieją warunki do rekreacji kulturalnej, spacerów po najpiękniejszych miejscach i poznawania historii kraju. W mieście można znaleźć ogromną liczbę zabytków, kościołów i architektury historycznej.

Piętro
2
Liczba pięter
4
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
111 m2
Powierzchnia użytkowa
94.99 m2
Taras
Tak
Balkon
Tak
Sklep
1 km
Lekarz
100 m
Kawiarnia
290 m
Restauracja
140 m
Bar
210 m
Szkoła/przedszkole
140 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00