4 pokoje w centrum, bez opłat eksploatacyjnych, Kazanlak

Kazanlak, Bułgaria – ID 10192
99,000 €
Powierzchnia 104 m2
Usposobienie 4 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/5
Morze 202 000 m
Opłata za usługę 1 € za rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Oferujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 104m2, które znajduje się na czwartym piętrze z pięciu pięter w apartamentowcu w centrum Kazanłyku w Bułgarii. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z WC, trzech tarasów, poddasza o powierzchni 13 m2 oraz magazynu w piwnicy. Obydwa pokoje zostały połączone salonem z aneksem kuchennym. Mieszkanie sprzedawane jest nieumeblowane, chętnie pomożemy z meblami i wyposażeniem! W pobliżu dostępny jest parking.

Odległość do miasta Stara Zagora wynosi 30 km.

Nieruchomość bez opłat eksploatacyjnych!

Mieszkanie przystosowane do użytku całorocznego i do wynajęcia!

Kazanlak to miasto w Bułgarii, w Dolinie Róż, na północ od Starej Zagory, pomiędzy górami Stara Planina i Sredna Gora. Liczy 49 031 mieszkańców i jest ośrodkiem produkcji obrabiarek, tekstyliów i instrumentów muzycznych, a także miastem róż i produktów z olejku różanego.

Róża jest jednym z głównych symboli Bułgarii. Kraj produkuje najlepszy olejek różany na świecie od 1664 roku, kiedy to przez Turcję sprowadzono do Bułgarii pierwsze krzewy różane z Syrii. Bułgaria produkuje obecnie 70% światowego olejku różanego. Róża Kazanlak uprawiana jest w słynnej Dolinie Róż w środkowej Bułgarii, gdzie warunki klimatyczne dla tej niezwykłej rośliny są wyjątkowe. W mieście znajduje się jedyne w swoim rodzaju na świecie Muzeum Róż. Znajdziesz tu aż 15000 artykułów związanych z uprawą róż. W mieście znajduje się także Muzeum Historyczne Iskry, które posiada kolekcję liczącą ponad 50 000 oryginalnych obiektów. Muzeum chroni, bada i promuje całe bogate dziedzictwo historyczne regionu Kazanłyk, w tym trackie grobowce i skarby z doliny trackich władców. Kolejnym ciekawym miejscem jest grób Kaznlak, który znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wewnątrz znajdują się piękne freski z IV wieku p.n.e. Pomnik ten jest jedyny w swoim rodzaju na świecie. Grób składa się z wąskiego przejścia i okrągłej komory grobowej ze słynnymi freskami w kopule, trackiego grobowca Golamy Kosmatki, będącego jednym z największych kurhanów na Półwyspie Bałkańskim z końca V wieku p.n.e. W pobliżu znajduje się także cerkiew Shipka, która została zbudowana w latach 1885-1902 u podnóża regionu Bałkanów. Kompleks Shipka poświęcony jest żołnierzom rosyjskim, ukraińskim i bułgarskim, którzy polegli za wyzwolenie Bułgarii w wojnie rosyjsko-tureckiej.

W MOJE NEMOVITOST U MORE oferujemy niezrównaną liczbę sprawdzonych nieruchomości o wysokiej jakości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, tak aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy na terenie Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić Państwu zakup, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Święty Włas, Słoneczne Wybrzeże, Nesebyr, Rawda, Aheloy, Pomorie i inne.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami od A do Z. Można na nas polegać pod każdym względem.

Kupowanie naszej relacji nie kończy się, a dopiero zaczyna.

Zespół MNM

Piętro
4
Liczba pięter
5
Usposobienie
4 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
104 m2
Powierzchnia użytkowa
74.8 m2
Taras
Tak
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
130 m
Lekarz
150 m
Kawiarnia
100 m
Restauracja
0 m
Bar
90 m
Szkoła/przedszkole
150 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00