Atrakcyjne 3 pokoje w odległości spaceru od morza, bez opłat eksploatacyjnych, Burgas

Burgas, Bułgaria – ID 6424
185,000 €
Powierzchnia 162 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/6
Stan Gotowe

Oferujemy Państwu atrakcyjny duplex 3 pokojowy, powierzchnia mieszkania to 162 m2 plus piwnica 25 m2, znajduje się na pierwszym i drugim piętrze w budynku mieszkalnym z cegły z utrzymanymi częściami wspólnymi. Składa się z:

I poziom - korytarz, piwnica, jadalnia i kuchnia, pokój będący przestronnym salonem i sypialnią w jednym, łazienka z WC, kilka stopni niżej znajduje się pomieszczenie gospodarcze.

Drugi poziom - schody prowadzące do drugiej sypialni, która posiada łazienkę z WC, a także balkon z widokiem na dziedziniec. Nieruchomość sprzedawana jest umeblowana i wyposażona. W odległości spaceru od morza i wszystkich udogodnień. Brak opłat eksploatacyjnych!

Bardzo dobra oferta, gorąco polecam!

Korona przeszła do najsilniejszego poziomu od 11 lat do Euro! Kupno nieruchomości za Euro nigdy nie było i nie będzie bardziej opłacalne!

Naszą największą dumą są nasi zadowoleni klienci.

Raz po raz wzmacniamy nasz prestiż i zaufanie, udzielając fachowych porad i dzieląc się swoimi spostrzeżeniami z naszymi klientami, którzy odnieśli długoterminowe korzyści z nieruchomości, które z powodzeniem kupili zgodnie z planem w obiecanym terminie.

W każdym przypadku, którym zarządzamy, nie tylko dbamy o Ciebie i udzielamy fachowych porad, ale także dodajemy wartość do Twojego życia i przyczyniamy się do poprawy Twojej sytuacji ekonomicznej poprzez dobre inwestowanie Twoich pieniędzy.

Nasza relacja nie kończy się wraz z zakupem, ona dopiero się zaczyna! Jesteśmy Twoimi sąsiadami i partnerami, i to nie tylko na czas posiadania wybranej przez Ciebie nieruchomości.

Chrońcie swoje pieniądze przed mega inflacją, mądrze inwestując w swoją własną nieruchomość przy plaży. Ceny w Bułgarii są TERAZ o połowę niższe niż w innych krajach UE.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny wad i zalet danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Burgas jest największym miastem w południowo-wschodniej Bułgarii i drugim co do wielkości na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, a z powierzchnią 253,644 km² jest również jednym z największych w kraju. Według ostatniego spisu NSI na dzień 31 grudnia 2015 r. liczy 203 017 mieszkańców, co czyni go czwartym co do wielkości miastem w kraju. Kilka rezerwatów przyrody i obszarów chronionych, starożytne i średniowieczne wioski, Morze Czarne i coroczne festiwale przyciągają wielu turystów. Burgas, położony w najbardziej zachodnim punkcie Morza Czarnego, dał swoją nazwę zatoce o tej samej nazwie, która jest największą i najbardziej zaludnioną na bułgarskim kontynencie Morza Czarnego. Miasto otaczają jeziora Burgaskie- Burgasko, Atanasowskie i Mandreńskie, a od wschodu Morze Czarne.

Wśród pierwszych mieszkańców regionu byli Trakowie, którzy około VI wieku p.n.e. stworzyli szereg osad na terenie dzisiejszego Burgas, wraz z pobliskimi miastami Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klimat Burgas i regionu charakteryzuje się jako wilgotny podzwrotnikowy z wpływami morskimi i kontynentalnymi. Średnia letnia temperatura powietrza osiąga 26,7 °C w lipcu, a maksymalne temperatury dzienne powyżej 20 °C występują do listopada. Średnia miesięczna liczba godzin słonecznych wynosi 328,6. Wpływy kontynentalne są widoczne w zimach, ale zimy pozostają znacznie łagodniejsze w porównaniu z wnętrzem kraju, a opady śniegu są stosunkowo rzadkie. Przyszły rozwój miasta związany jest z otwarciem Burgas na morze i jeziora. W tym kontekście omawiany jest projekt Super Burgas. Nadchodzący projekt dotyczący publicznego ruchu rowerowego, usunięcia ciężkiego ruchu z centralnej części miasta, odnowienia wyspy św. Anastazji i mostu, a także odnowienia historycznego centrum, został już zrealizowany. W 2012 roku w Burgas zostały otwarte dwa centra handlowe. Planowane jest otwarcie wielofunkcyjnej hali sportowej oraz nadbrzeżnej drogi asfaltowej łączącej Burgas z nową dzielnicą Kyosheto i dzielnicą Sarafovo.

Piętro
1
Liczba pięter
6
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
162 m2
Powierzchnia użytkowa
142.56 m2
Balkon
Tak
Piwnica
Tak

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00