Duża działka budowlana z potencjałem, najwyższa cena, Ireček

Kavarna, Bułgaria – ID 5979
15,000 €
Powierzchnia 2400 m2
Morze 12 000 m

Oferujemy Państwa uwadze działkę budowlaną, na której znajduje się dom, który częściowo spłonął, a więc jest do całkowitej odbudowy. Powierzchnia zabudowana domu wynosi około 100 m2. Na działce jest woda miejska, prąd, a nieczystości rozwiązane są przez szambo. Działka ma 2400 m2 i ma wielki potencjał dla wszystkich producentów owoców i warzyw lub zwierząt gospodarskich. Jest to bardzo spokojne miejsce. Najbliższa poczta i sklep znajduje się w następnej wsi w odległości około 4 kilometrów.

Irecek to wieś nazwana na cześć czeskiego historyka i polityka Konstantina Jirecka, który był również ministrem w bułgarskim rządzie. Wieś ma niewielu stałych mieszkańców - tylko 3. Jest jednak wiele nieruchomości, które ludzie w okolicy mają jako domki. Znajduje się ona około 12 kilometrów od morza i od miasta Kavarna, pod które podlega.

Miasto Kavarna jest miastem nadmorskim w Bułgarii i znajduje się na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba mieszkańców wynosi około 12 tysięcy. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Na wystawie są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusałka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu także uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Powierzchnia
2400 m2
Sklep
10 km
Lekarz
10 km
Kawiarnia
10 km
Restauracja
9 km
Bar
10 km
Szkoła/przedszkole
9 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00