Duża działka oszczędnościowa 2000m2, w pobliżu morza i plaży, Kavarna

Kavarna, Bułgaria – ID 4738
53,000 €
Powierzchnia 2000 m2
Morze 2 500 m

Oferujemy ładną działkę budowlaną, położoną na obrzeżach miasta Kavarna, 4km od morza. Prąd i woda doprowadzone są do granicy działki. Nieczystości mogą być rozwiązane przez szambo. Działka jest 2000m2 w wielkości. Na działce znajdują się obecnie narośla drzewne, ale ich usunięcie nie będzie problemem W pobliżu nie ma jeszcze zamieszkałych domów, jedynie ogródki. Dobry dojazd do działki - z głównej, asfaltowej drogi. Odległość od najbliższej plaży to 2500 metrów.

Miasto Kavarna to nadmorskie miasto w Bułgarii, położone na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba ludności wynosi około 12 000. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Wystawione są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusałka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu również uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Powierzchnia
2000 m2
Sklep
720 m
Lekarz
1 km
Kawiarnia
1000 m
Restauracja
120 m
Bar
1 km
Szkoła/przedszkole
850 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00