Duży i przestronny dwupoziomowy apartament z pięknym widokiem na morze, Kriopighi, Grecja

Kriopighi , Grecja – ID 10513
160,000 €
Powierzchnia 84 m2
Usposobienie
Morze 1 200 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Ten dwupoziomowy dom na 3 piętrach oferuje najlepsze widoki w malowniczej miejscowości Kriophigi. Pięknie urządzony salon zachęca do rozmów i przyjaznych posiłków, podczas gdy reszta domu oferuje dużo prywatności na 3 poziomach. Dom ma 84 metry i obejmuje kilka wewnętrznych i zewnętrznych części dziennych i jadalni. W sumie 3 sypialnie, 2 w pełni wyposażone łazienki, designerska kuchnia i salon z dostępem do tarasu z widokiem na morze i Kriopigi. Dom znajduje się 1200 metrów od piaszczystej plaży i 200 metrów od centrum miasta. Kriopigi to spokojne miasteczko otoczone przyrodą, oferujące szeroki wybór tawern, kawiarni, butików i wielu innych atrakcji.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub zwiedzić tę nieruchomość, skontaktuj się z nami. Ta nieruchomość obiecuje lukratywny zwrot z inwestycji i wyjątkowe wrażenia.

Jesteśmy agencją nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalnie i uczciwie doradzimy w wyborze. Zadbamy o to, aby zakup wybranej nieruchomości przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty dotyczące przeniesienia własności, w tym przeniesienie mediów i wszystkie rejestracje.

Sprawdź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej interesujących i aktualnych ofert.

Kriopigi (Κρυοπηγή', greckie: zimne źródło) to miejscowość położona na wschodnim wybrzeżu Kassandry, 90 km od Salonik. Położona jest wzdłuż zielonych wzgórz z pięknym widokiem na zatokę, a jej wygląd przypomina ogromny amfiteatr.

Starsza część Kriopigi, w tym plac, znajduje się na wzniesieniu na zboczu wzgórza. Hotele i wiele z ponad 300 apartamentów znajduje się głównie w pobliżu głównej drogi lub w niższych obszarach w pobliżu plaży.

Większość restauracji, barów, kawiarni i supermarketów również znajduje się w centrum.

W pobliżu plaży znajduje się zorganizowany kemping EOT (Ministerstwo Turystyki).

Jedną z wielu zalet, które sprawiają, że Kriopigi jest atrakcyjnym miejscem na wakacje, jest dobry klimat otoczony zielonymi górami i plażami wyróżnionymi błękitną flagą z obiecującą bardzo czystą wodą.

W miejscowości znajduje się centrum badań edukacyjnych i doskonalenia umiejętności. Instytucja ta jest miejscem spotkań pedagogów z całego świata i centrum organizacyjnym wielu seminariów i konferencji.

Ścieżki prowadzące do plaży i całego obszaru otoczone są lasami sosnowymi i zachęcają do eksploracji.

Odwiedzający Kriopigi mają możliwość nabycia szerokiej gamy naturalnych produktów wytwarzanych i dostępnych w okolicy.

Zaleca się wizytę na idyllicznym placu wioski, a także spacer do naturalnego źródła, od którego pochodzi nazwa wioski.

Liczba pięter
3
Usposobienie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
84 m2
Działka
100 m2
Powierzchnia użytkowa
84 m2
Balkon
Tak
Powierzchnia budynku
84 m2
Sklep
650 m
Lekarz
5 km
Kawiarnia
250 m
Restauracja
260 m
Bar
350 m
Szkoła/przedszkole
620 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00