Działka budowlana w super cenie, Achtopol

Ahtopol, Bułgaria – ID 7401
36,000 €
Powierzchnia 991 m2
Sezon Cały rok

Oferujemy Państwu ładną działkę budowlaną w Achtopolu w Bułgarii. Powierzchnia działki to 991 m2. Doskonała okazja inwestycyjna, polecamy!

Achtopol to bardzo przyjemne miasteczko rybackie z portem. Okoliczna przyroda jest senna i piękna, klify dzikie. Ale to się wkrótce zmieni, bo przystań jachtowa jest uosobieniem nowoczesności. Ma to być trzeci co do wielkości port jachtowy na Morzu Śródziemnym z dużym nabrzeżem (po bułgarsku nazywają je „podkową”) i nową latarnią morską. Na pewno wtedy ceny szybko wzrosną, gdy przyjedzie tu wielu bogatych żeglarzy. Plaża w Achtopolu to jedna duża plaża (na północ od miasta za urwiskiem) i wiele małych mielizn.

Okolice Achtopola są zdecydowanie warte odwiedzenia. Wokół jeziora znajdują się ciekawe klify o wysokości od 10 do 25 metrów, a na nich równinne stepy przybrzeżne. Pastwiska i owce są tu na porządku dziennym. Tu i ówdzie trochę lasów. Na południe przez ten krajobraz można przejść do Sinemorki nowo wybudowanym szlakiem turystycznym lub główną drogą. Na zachód od Achtopola, około dwóch kilometrów dalej, można dotrzeć do wzniesień Gór Strandža, które od kilku lat są parkiem narodowym, czy np. do rzeki Veleka, która wolno przepływa przez park narodowy. Z Achtopola na północy można łatwo dojść wzdłuż morza lub drogą do Varvary.

Powierzchnia
991 m2
Sklep
220 m
Lekarz
230 m
Kawiarnia
450 m
Restauracja
180 m
Bar
260 m
Szkoła/przedszkole
130 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00