Hotel na sprzedaż w Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 2437
202,000 €
Powierzchnia 560 m2
Stok 2 000 m
Stan Gotowe
Oferujemy inwestorom zakup trzypiętrowego hotelu w budowie w światowej sławy ośrodku narciarskim Bansko. Bansko to piękne miasto znane ze swojej historii, położone u podnóża góry Pirin, naprzeciwko hotelu Olympus, stacji benzynowej i tawerny Bański Han. Zgodnie z projektem architektonicznym nieruchomość składa się z części hotelowej i mieszkalnej. Budynek ma całkowitą powierzchnię zabudowy 1073 m2 i położony jest na działce o powierzchni 560 m2. W projekcie przewidziano 18 pokoi, 8 apartamentów (część z nich można przekształcić w pokoje), tawernę, lobby bar, recepcję, przechowalnię sprzętu narciarskiego. Istnieje możliwość wybudowania basenu i spa. Część mieszkalna obejmuje trzy poziomy mieszkalne i poddasze. Na parterze znajdują się dwa mieszkania i oddzielna klatka schodowa. Na pozostałych dwóch poziomach znajdują się dwa apartamenty z salonem, aneksem kuchennym, 1 sypialnią i łazienką z WC. W piwnicy znajdują się piwnice mieszkań oraz część kuchenna do restauracji bloku hotelowego. Część hotelowa jest zaprojektowana oddzielnie z wejściem do recepcji od ulicy. Na parterze znajduje się również prywatny sklep spożywczy. Na pozostałych dwóch poziomach znajduje się 6 pokoi z prywatnymi łazienkami oraz łazienka na pierwszym piętrze. Na parterze hotelu znajduje się sala śniadaniowa i mokry bufet, a w piwnicy restauracja z kuchnią i kelnerką.

I jeszcze trochę o Bansko:
Miasto położone jest na wysokości 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, w której spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.
Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła - z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Znajduje się 161 km. na południe od lotniska w Sofii i 56 km. na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.
Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ jest blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.
Bo w Bansko jest wszystko!
Powierzchnia
560 m2
Działka
560 m2
Powierzchnia użytkowa
1073 m2
Powierzchnia budynku
1073 m2
Parking
Tak
Sklep
920 m
Lekarz
1 km
Kawiarnia
960 m
Restauracja
620 m
Bar
870 m
Szkoła/przedszkole
780 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00