Nowe 2 pokoje, Emperium Beach Residence, luksus na każdym kroku, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bułgaria – ID 6164
Powierzchnia 53 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/6
Morze 250 m
Stan W budowie
W urokliwej i eleganckiej Emperium Beach Residence w Sveti Vlas czeka na Państwa kilka apartamentów! W imieniu dewelopera oferujemy apartamenty o różnej wielkości i powierzchni. Ten konkretny apartament z 2 sypialniami znajduje się na parterze w budynku A. Apartament numer 104 ma powierzchnię całkowitą 53,38m2 i użytkową 44,65m2, układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC oraz taras. Cena nie obejmuje mebli ani kuchni. Chętnie pomożemy w umeblowaniu i wyposażeniu. Termin oddania do użytku planowany jest na grudzień 2024 r. Opłata eksploatacyjna 12€/m2 rocznie. Odległość od plaży to 250 metrów. Przedstawiamy Państwu piękny projekt trzech budynków, które powstaną w literę U. Dwa przeciwległe budynki będą sześciopiętrowe, środkowy budynek będzie dwupiętrowy. Istnieje możliwość wyboru apartamentów w budynku A, B lub C.
Kompleks zaoferuje swoim właścicielom odkryty basen oraz strefę zewnętrzną dla dzieci. Doświadcz luksusu w wyrafinowanym wnętrzu, popołudnia na tarasie, po prostu ciesz się magicznym Emperium, chwile z rodziną i bliskimi! Do budowy tego kompleksu użyto najwyższej klasy materiałów takich jak: austriacka cegła ceramiczna Wienerberger. Pomieszczenia mieszkalne - tynki gipsowe - Röfix, malowane białym lateksem. Łazienki - terakota i płytki fajansowe. Kleje, hydroizolacje, fugi CERESIT. Ceramika sanitarna i wyposażenie. Wylewka cementowa do 8 cm -Röfix, terakota wysokiej jakości. Drzwi wewnętrzne - luksusowe, wysokiej jakości drzwi wewnętrzne i wejściowe wykonane z naturalnej okleiny, podkreślające piękno i niesamowity przepych naturalnego drewna. Okna UPVC- 5-cio komorowe, podwójne szyby z ornamentami promieniującymi luksusem, podwójna szyba 32 mm składająca się z 4 mm szkła - Szyba zewnętrzna Energy (4 pory roku), podwójna szyba zapewnia doskonałą izolację akustyczną i termiczną, kolor Dąb Bałtycki, system profili 5-cio komorowych, okucia systemowe. Doskonałe właściwości izolacji termicznej i akustycznej, odporność na zmiany klimatyczne, ochrona przed promieniowaniem UV, zgodność ze wszystkimi normami europejskimi i ekologicznymi. Współczynnik przewodzenia ciepła K 1,0 W/m2 do K 1,3 W/m2 Współczynnik izolacyjności akustycznej 34-45 db. Tylko profile Klasa A EN 12608: 2003 Wyjątkowo długa żywotność - ponad 60 lat. Okładzina - system izolacyjny z tynkiem mineralnym. Dekoracyjne elementy architektoniczne na elewacji w połączeniu z kamieniem naturalnym. Elewacyjna izolacja termiczna BAUMIT, grubość izolacji 80 mm. Tynk - BAUMIT, tynk wierzchni silikatowo-silikonowy Wysokiej jakości, mineralny, odporny na warunki atmosferyczne, hydrofobowy, paroprzepuszczalny, strukturalny tynk wykończeniowy (silikonowy, silikatowy, organiczny) przeznaczony na elewacje. Niska podatność na zabrudzenia (efekt abperla). Odporny na działanie pleśni i grzybów, kwasów i ulewnych deszczy. W jasnych i nieblaknących kolorach. Gwarancja jakości na 10 lat na cały system BAUMIT. Współpracujemy z utytułowanymi firmami europejskimi w branży windowej. Zamontowane zostaną windy, każda o pojemności 6 pasażerów, w przypadku braku zasilania windy zjeżdżają na najbliższe piętro i otwierają się drzwi, luksusowe wyposażenie wnętrz.
Klimatyzacja inwerterowa do ogrzewania i chłodzenia w każdym salonie do -25 stopni. Shared spaces- kompletna budowa infrastruktury i pionowe planowanie wokół budynku. Alejki wewnętrzne będą miały kolorową kostkę brukową. Oświetlenie parkowe. Dziedzińce będą całkowicie obsiane trawą i zagospodarowane drzewami i roślinami. Indywidualne systemy nawadniające łączące nawadnianie kropelkowe i zraszacze.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!
Naszą największą dumą są nasi zadowoleni klienci.
Raz po raz wzmacniamy nasz prestiż i zaufanie poprzez udzielanie fachowych porad i dzielenie się naszymi poglądami z naszymi klientami, którzy odnieśli korzyści z długoterminowych nieruchomości, które z powodzeniem nabyli zgodnie z planem w obiecanych ramach czasowych.
W każdym przypadku, którym zarządzamy, nie tylko dbamy o Ciebie i zapewniamy fachowe doradztwo, ale także dodajemy wartość do Twojego życia i przyczyniamy się do poprawy Twojej sytuacji ekonomicznej poprzez dobre inwestowanie Twoich pieniędzy.
Nasza relacja nie kończy się na zakupie, ona dopiero się zaczyna! Jesteśmy Twoimi sąsiadami i partnerami, i to nie tylko na czas posiadania wybranej przez Ciebie nieruchomości.
Chrońcie swoje pieniądze przed mega inflacją, mądrze inwestując w swoją własną nieruchomość przy plaży. Ceny w Bułgarii są TERAZ o połowę niższe niż w innych krajach UE.
Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny wad i zalet danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Szlaki ekologiczne i czyste powietrze

Położony u podnóża Starej Płaniny Święty Włas oferuje wyjątkowe możliwości uprawiania turystyki morskiej i górskiej jednocześnie. Obecność sanatorium w niedawnej przeszłości dowodzi, że powietrze jest wyjątkowo czyste i lecznicze. Najpiękniej jest wiosną, kiedy przyroda budzi się do nowego życia, las pachnie świeżością, ptaki śpiewają wiosenną pieśń, wokół jest zielono. Jesień maluje całe otoczenie bogatą paletą barw.

Szlaki ekologiczne są częścią specjalnego projektu Sveti Vlas, którego celem jest pokazanie turystom bogatego dziedzictwa kulturowego i historycznego, a także zapierających dech w piersiach panoramicznych widoków na zatokę.

Szlak ekologiczny "Lazurowe Wybrzeże" ma długość około 5 km. Czas przejścia to 2-3 godziny. Zaczyna się w Saint Vlas i dociera do obszaru chronionego "Kalinata". Szlak ekologiczny jest niezwykle łatwy i przyjemny do przejścia. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych.

Majestatyczny bałkański szlak ekologiczny ma długość 8 km, a czas przejścia wynosi około 4-5 godzin. Rozpoczynając się od wioski wakacyjnej "Elenite", dochodzi do fontanny Kushu, gdzie znajduje się stuletni dąb z gatunku Blagun.

Ścieżka ekologiczna o historii tysiąclecia ma długość około 6 km i trwa od 2 do 4 godzin w zależności od sprawności fizycznej turysty. Zaczyna się od obszaru "Ayazmoto" i kończy przy kompleksie turystycznym "Monastyry" Bardzo łatwa do pokonania dla osób w każdym wieku.
Piętro
1
Liczba pięter
6
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
53 m2
Powierzchnia użytkowa
44.65 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
240 m
Lekarz
720 m
Kawiarnia
350 m
Restauracja
170 m
Bar
310 m
Szkoła/przedszkole
700 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00