Nowy budynek, 3 pokoje, przestronna działka, Selce

Kavarna, Bułgaria – ID 4285
Powierzchnia 970 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Morze 8 500 m
Stan Gotowe
Oferujemy okazały dom w nowym budownictwie, do wykończenia według Państwa życzenia. Wielkość domu to 3 pokoje, powierzchnia zabudowana 101 m2, ogrodzony ogród 970 m2. Dom znajduje się w miejscowości Selce. Układ domu - przedpokój, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, każda z własną łazienką i toaletą, taras, ogród. Na działce jest prąd, woda miejska, a odpady są rozwiązywane przez szambo. Dom posiada komin.
Chętnie pomożemy w wykończeniu. Odległość od morza to 15 minut jazdy samochodem.
Bardzo dobra oferta, polecamy!!!
Dom znajduje się w miejscowości Selce, 8 km od miasta Kavarna, 4 km od głównej drogi. We wsi znajduje się dom kultury, w którym jest zespół folklorystyczny i klub tradycji narodowych, biuro burmistrza, stadion, sklep spożywczy i pub. Komunikacja jest w dobrym stanie, wieś jest dobrze zaopatrzona w wodę i energię elektryczną. Miejscowa ludność zajmuje się rolnictwem. Uprawiane są tu różne owoce i warzywa.
Miasto Kavarna to nadmorskie miasto w Bułgarii, położone jest na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba mieszkańców wynosi około 12 000. Kawarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Wystawione są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu również uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.
Liczba pięter
1
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
970 m2
Działka
970 m2
Powierzchnia użytkowa
88.88 m2
Taras
Tak
Powierzchnia budynku
101 m2
Parking
Tak
Sklep
4 km
Lekarz
5 km
Kawiarnia
5 km
Restauracja
4 km
Bar
5 km
Szkoła/przedszkole
5 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00