Oferujemy do sprzedaży dom rodzinny z 7 pokoi, zaledwie 500 od stoków narciarskich w Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 2513
Powierzchnia 320 m2
Usposobienie 7 pokojowe mieszkanie
Stok 500 m
Stan Gotowe
Na sprzedaż jest solidny trzykondygnacyjny dom o powierzchni 150 m2. Dom położony jest przy spokojnej ulicy, zaledwie 500 metrów od wyciągu narciarskiego znanego na całym świecie ośrodka narciarskiego Bansko. Dom położony jest na działce o powierzchni 320 m2. 1 piętro oferuje następujące pomieszczenia: przedpokój, tawerna z kominkiem, sauna, łazienka z wanną i pomieszczenie gospodarcze.
2 piętro oferuje: dwie sypialnie, dwie łazienki i balkon. 3 piętro oferuje: trzy sypialnie, dwie łazienki, kuchnia z przestronnym tarasem,
cztery sypialnie i łazienkę z toaletą. Na piętrze znajduje się lokal z jedną sypialnią z osobnym wejściem, łazienką i balkonem. Nieruchomość nadaje się do stałego zamieszkania lub wynajmu. Garaż ma 50 m2. Bansko to piękne miasto znane ze swojej historii, położone u stóp góry Pirin.

Trochę więcej o Bansko:
Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, gdzie spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.
Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła - z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Znajduje się 161 km. na południe od lotniska w Sofii i 56 km. na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.
Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ jest blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.
Bo w Bansko jest wszystko!
Zimowe wędrówki
Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Ośrodki są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości tras zjazdowych. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy kurort w tej kategorii spośród 400 badanych. Bansko oferuje 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobrą szkołę narciarską i sklep narciarski dostępny dla narciarzy i snowboardzistów.
27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.
Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy zjazdowej, która łączy ośrodek narciarski z miastem Bansko, wyposażone są w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.
Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z czego dwa nowe, sześć wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Na terenie ośrodka znajduje się mobilna karuzela, nowe wyciągi dla dzieci oraz przedszkole.
Liczba pięter
2
Usposobienie
7 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
320 m2
Działka
320 m2
Powierzchnia użytkowa
150 m2
Taras
Tak
Balkon
Tak
Powierzchnia budynku
150 m2
Parking
Tak
Piwnica
Tak
Sklep
910 m
Lekarz
1 km
Kawiarnia
950 m
Restauracja
620 m
Bar
870 m
Szkoła/przedszkole
780 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00