Piękny dom rodzinny w kompleksie Pirin Golf, zapierający dech w piersiach widok na góry, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 5376
460,000 €
Powierzchnia 195 m2
Usposobienie 4 pokojowe mieszkanie
Stan Gotowe

Oferujemy na sprzedaż luksusowy dom w nowej dzielnicy, która będzie składać się tylko z domów jednorodzinnych, w kompleksie Pirin Golf SPA & Country Club w Bansko, Bułgaria. Nieruchomość "House Malina" doskonale komponuje się z otaczającą przyrodą i oferuje niesamowite widoki na pole golfowe i góry Pirin. Dom posiada własne podwórko, otoczone wysoką roślinnością, co gwarantuje Państwu prywatność. Posiada również dwa przestronne tarasy, z których jeden posiada grill, gdzie można przyjemnie odpocząć po długim dniu na polu golfowym lub na stokach. Dom posiada przestronny salon z kominkiem, jadalnię, kuchnię, trzy sypialnie, dwie łazienki z toaletami, kolejną toaletę oraz dwa tarasy. Każdy pokój w domu wyposażony jest w indywidualny regulator temperatury. Dom jest sprzedawany w pełni umeblowany i ma powierzchnię użytkową 195 m2. Zewnętrzne i wewnętrzne są całkowicie zgodne z typowym górskim stylem - drewno i kamień. Dla Twojego samochodu jest wybrukowany parking przed domem, w pobliżu znajduje się również zadaszony parking. Opłata za utrzymanie wynosi 14€/m2 na rok. Domy są sprzedawane "na zielono". Termin budowy, zatwierdzenia i pełnego wyposażenia ustalony jest na 13+3 miesiące od wpłaty. Podwórka do każdego domu mają powierzchnię od 630m2 do 1100m2. Możliwość sprzedaży na raty przez 1 rok.

Z ponad 4 mln graczy zarejestrowanych w Europie, golf jest jednym z najbardziej tradycyjnych sportów na starym kontynencie. W Pirin Golf & Country Club znajdują się dwa z 100 najlepszych pól golfowych w Europie kontynentalnej i część European Tour Destinations. Pola golfowe Ian Woosnam i Pirin Pine, ustawione na tle strzelistej góry Pirin, podsumowują, co to znaczy grać w golfa w górach. Kompleks znajduje się godzinę drogi od międzynarodowego lotniska w Sofii i kilka minut od popularnego ośrodka narciarskiego Bansko. Pirin Golf & Country Club gości ponad 40 turniejów rocznie, niektóre z nich to Macedonian Amateur Open WAGR, Turkish Airlines, Volvo, AUBG (American University of Bulgaria), BDO i wiele innych.

Podaruj sobie najwyższej klasy usługi i zakupy w Pirin Golf Hotel & Spa

Pirin Golf Hotel and Spa jest otoczony sosnami i obejmuje 2 pola golfowe, driving range, akademię golfa, 7 basenów, 2 supermarkety, piano bar, centrum fitness, squash, bilard, tenis stołowy, 7 terenów zewnętrznych dla dzieci, piekarnię, sklep sportowy, szkołę narciarską i sklep odzieżowy.

Wyciąg narciarski Bansko znajduje się 12 km od Pirin Golf Hotel and Spa. W sezonie narciarskim hotel oferuje bezpłatny 10-minutowy transfer do/z stoków co godzinę w ciągu dnia. Istnieje również bezpłatny transfer z wózkiem golfowym, który może zabrać gości wokół kompleksu w okresie letnim.

Trochę więcej o Bansko:

Miasto położone jest na wysokości 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, w której spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.

Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.

Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.

Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.

Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.

Bo Bansko ma wszystko!

Zimowe wędrówki

Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Kurorty są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych ośrodków. 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobra szkoła narciarska i przechowalnia sprzętu dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.

27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.

Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy łączącej ośrodek narciarski z miastem Bansko wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.

Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Są nowe wyciągi dla dzieci i żłobek.

Letnie wędrówki

Na potrzeby letniej turystyki pieszej w Parku Narodowym Pirin opracowano 13 głównych i 17 drugorzędnych tras górskich. Wspinaczka skałkowa jest dozwolona w 6 miejscach. W wysokogórskiej części góry osiem schronisk górskich i pięć schronisk przyjmuje latem turystów. Ponadto organizowane są wycieczki do klasztorów Riła i Rozhen, Melnik, park niedźwiedzi w Belitsa, wioska Trigrad, jaskinia "Diabelska gardziel" i inne zabytki i piękne miejsca; turystyka górska w Pirinie, jazda konna w Riła, jazda na rowerze, rafting, safari, offroad i paintball.

Imprezy cykliczne:

Zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim na trasie "Alberto Tomba".

Od grudnia do kwietnia - wiele imprez zimowych - zawody w narciarstwie alpejskim, snowboardzie, biathlonie.

Lipiec - festiwal teatru letniego

Sierpień - Międzynarodowy Festiwal Jazzowy

Wrzesień - Pirin Folk Bulgaria - Bansko. Międzynarodowy Festiwal Bułgarskich Pieśni Ludowych

Listopad - Bansko Film Fest - Międzynarodowy festiwal filmów górskich.

Bansko jest najnowszym zimowym ośrodkiem narciarskim w Bułgarii i być może najpiękniejszym. W ostatnich latach ośrodek przyciągnął znaczne inwestycje zagraniczne, co pozwoliło na znaczną poprawę infrastruktury i usług rekreacyjnych.

Biznes turystyczny jest głównym obszarem o strategicznym znaczeniu dla społeczno-gospodarczego rozwoju Bansko. Rosnąca ilość inwestycji w turystyce spowodowała powstanie nowych miejsc pracy w usługach turystycznych i kilkakrotnie więcej w budownictwie. W ostatnich latach powstało tu ponad sto hoteli, od małych rodzinnych hoteli po luksusowe uzdrowiska.

W ośrodku narciarskim ma powstać druga kolejka linowa, a 30 mln euro zostanie zainwestowane w pole golfowe. Miejscowy przemysł reprezentują małe warsztaty stolarskie i odzieżowe; wiele firm z branży handlowej i usługowej, hoteli i restauracji, rolnictwa. Przetwórcy drewna i rzemieślnicy są powiązani w organizację pomocniczą, ponieważ duża część ich produkcji (meble) jest przeznaczona na eksport. Rozwój tego sektora oraz polityka inwestycyjna małych i średnich przedsiębiorstw w branży drzewnej podlega dynamicznemu rozwojowi i elastyczności.

Rolnictwo - użytkowane jest około 20% gruntów ornych. Głównymi uprawianymi tu roślinami są ziemniaki i tytoń. Zwierzęta gospodarskie - hodowane są głównie krowy, kozy i owce.

Drodzy klienci, w związku z obecną sytuacją prowadzimy wycieczki online poprzez live streaming. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z zacisza własnego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie.

Liczba pięter
1
Usposobienie
4 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
195 m2
Działka
630 m2
Powierzchnia użytkowa
195 m2
Taras
Tak
Powierzchnia budynku
195 m2
Parking
Tak
Sklep
6 km
Lekarz
6 km
Kawiarnia
80 m
Restauracja
0 m
Bar
130 m
Szkoła/przedszkole
80 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00