Przestronna działka budowlana, Košarica

Košarica, Bułgaria – ID 7403
162,000 €
Powierzchnia 4000 m2
Sezon Cały rok

Oferujemy do sprzedaży przestronną działkę budowlaną w miejscowości Košarica w Bułgarii. Powierzchnia działki wynosi 4000 m2. Doskonała okazja inwestycyjna, polecamy!

Košarica to miejscowość wypoczynkowa (powiat Burgas, gmina Nessebar), położona 2 km od popularnego kurortu Słoneczny Brzeg, u podnóża majestatycznej góry Stara Planina, której ostatnie zbocza stopniowo schodzą do krystalicznie czystych wód Morza Czarnego. Obszar ten jest malowniczy, z pięknym panoramicznym widokiem, zanurzony w gęstej śródziemnomorskiej roślinności. Wieś oferuje doskonałe warunki do rekreacji i turystyki.

Wieś jest bardzo urocza, utrzymuje czystość i piękno. Oto harmonia, piękno i spokój czystej i nietkniętej przyrody. W pobliżu znajduje się popularny i tętniący życiem kurort Słoneczny Brzeg oraz malowniczy rezerwat przyrody Kalinata.

Okolica ma doskonałe możliwości dla miłośników wakacji na plaży i miłośników nocnego życia (w kurorcie Słoneczny Brzeg). Miłośnicy przyrody mają do wyboru spacery po lesie lub jazdę na rowerze. Liczne ekotrasy dają możliwość uprawiania ekoturystyki i pieszych wędrówek. Pobliskie stawy zachwycą miłośników wędkarstwa.

Košarica znajduje się na wysokości 100 metrów nad poziomem morza. Plaża i kurort Słoneczny Brzeg są oddalone o 3 km, miasto Burgas i międzynarodowe lotnisko - 40 km, Warna - około 90 km. We wsi znajduje się szkoła, sklepy i piękny kościół na rynku. Drogi są asfaltowe, jest centralna sieć wodno-kanalizacyjna, telefon i łącze internetowe.

Powierzchnia
4000 m2
Sklep
5 km
Lekarz
6 km
Kawiarnia
90 m
Restauracja
70 m
Bar
680 m
Szkoła/przedszkole
140 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00