Przestronne 2 pokoje w fazie surowej budowy, Szabla

Shabla, Bułgaria – ID 5769
29,000 €
Powierzchnia 757 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Morze 7 000 m
Stan Gotowe

Oferujemy Państwu nieruchomość, dom jednorodzinny do całkowitej przebudowy w miejscowości Szabla. Układ domu jest 2 pokojowy i ma 84 m2 - salon z kuchnią, jedna sypialnia, przygotowanie do łazienki z WC. Ogród ma 757 m2. prąd, woda są wprowadzone do domu. Dom położony jest w spokojnej okolicy, prawie na końcu miasta. Odległość od plaży wynosi 7 km. Bardzo ciekawa cena!!! Polecamy!!!

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, kiedy w ciągu ostatnich lat wiele odbiegło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć do google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (opinie). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny wad i zalet danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Shabla znajduje się w pobliżu miasta Kavarna, 83 km od Warny i 24 km od granicy bułgarsko-rumuńskiej. Szabla liczy około 4200 mieszkańców.

W mieście znajdują się wszystkie udogodnienia - szkoła, przedszkole, sklepy, restauracje.

Miasto posiada jedne z najpiękniejszych dzikich piaszczystych plaż, które ciągną się od Szabli do granicy z Rumunią. Słynie również z pierwszego odkrytego w Bułgarii pola naftowego.

Przylądek Szabla jest najdalej na wschód wysuniętym punktem geograficznym Bułgarii. Znajduje się tu również najstarsza latarnia morska na Bałkanach.

Miłośników turystyki podwodnej zainteresuje fakt, że w morzu wokół Szabli znajduje się wiele zatopionych okrętów wojennych, w tym łodzi podwodnych z czasów II wojny światowej.

W regionie Shabla znajdują się również dwa obszary chronione:

Jezioro Shabla, położone tuż przy wybrzeżu, jest wspaniałym miejscem dla turystów i miłośników wędkarstwa.

W niedalekiej odległości od jeziora znajduje się Shabla Tuzla. Jest to jezioro lagunowe, którego dno bogate jest w błoto siarkowodorowe wykorzystywane do terapii błotnej.

W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, , Bolata, Topola i wiele innych. W Szable i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów.

Liczba pięter
1
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
757 m2
Działka
757 m2
Powierzchnia użytkowa
84 m2
Powierzchnia budynku
84 m2
Parking
Tak
Sklep
350 m
Lekarz
1 km
Kawiarnia
570 m
Restauracja
320 m
Bar
630 m
Szkoła/przedszkole
720 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00