Przestronne 3 pokoje w Nessebar, kompleks Sea wave

Nesebar, Bułgaria – ID 6620
Powierzchnia 106 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/5
Morze 100 m
Opłata za usługę 2 € m2/rok
Stan Gotowe

Nieruchomość do całorocznego zamieszkania w Nessebar, Bułgaria! Prawie przy samej plaży w rejonie Aurelia jest gotowy do zakupu przestronny apartament z trzema sypialniami w kompleksie Sea Wave. Apartament znajduje się na drugim piętrze z pięciu pięter i ma hojny 106 m2. Układ jest hol wejściowy, przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, dwa tarasy, dwie łazienki z toaletami. Mieszkaniowy dom o niskiej zabudowie to idealne miejsce na wygodne całoroczne mieszkanie lub inwestycję z dochodem z wynajmu. Piękna okolica blisko plaży i otoczona całą niezbędną infrastrukturą. Odległość od plaży wynosi zaledwie 100 metrów. Opłata za utrzymanie części wspólnych jest minimalna. Jest basen, strefa relaksu, 24-godzinna ochrona i parking. Opłata za utrzymanie wynosi tylko 2€/m2 rocznie. Polecamy!!!

Korona przesunęła się do najsilniejszego poziomu od 11 lat względem Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!

Nessebar to jeden z najczęściej odwiedzanych bułgarskich kurortów na wybrzeżu Morza Czarnego. Leży 38 km od Burgas i 100 km na południe od Warny na skalistym półwyspie o tej samej nazwie, który luźno podąża na południe za piaszczystym Słonecznym Brzegiem.

Miasto zostało uznane za rezerwat architektoniczny i archeologiczny w 1056 roku. Od 1983 roku znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. To malownicze miejsce charakteryzuje się zabudową w stylu czarnomorskim składającą się z dwupiętrowych drewnianych domów stłoczonych w krętych uliczkach. Atmosfery dodają liczne kościoły, głównie z okresu bizantyjskiego (cerkiew św. Jana Chrzciciela z XI wieku, św. Szczepana z X wieku z pięknymi freskami z okresu Bułgarskiego Odrodzenia Narodowego oraz cerkiew Pantokratora). Najstarszym zachowanym kościołem jest Bazylika pochodząca prawdopodobnie z V w. W centrum miasta stoi Stary Pałac Biskupi, który bez wątpienia stanowi jeden z najbardziej imponujących zabytków miasta. Na obrzeżach starego miasta stoi unikalny drewniany wiatrak. Warto odwiedzić także Muzeum Archeologiczne z bogatą kolekcją ikon i starożytnej ceramiki oraz Klasztor św. Jerzego. W pobliżu portu znajdują się dobrze zachowane mury obronne, a miasto posiada bruk pochodzący z czasów średniowiecza, a także starożytnej Grecji i Rzymu. Brukowane, starannie utrzymane uliczki, zabytkowe kościoły i XIX-wieczne domy z drewna nadają temu miastu niespotykany urok. Można tu błądzić godzinami podziwiając ofertę rękodzieła i poznając jego bogatą przeszłość. Miłośnicy historii i architektury nie będą się tu nudzić. Znajdziecie tu również małe sklepy, targowiska, tawerny i port. Znajduje się tu kilka plaż. W południowej części miasta znajduje się najciekawsza plaża - South Beach. Jej długość jest szczególnie interesująca, a jeśli przyjrzycie się bliżej, okaże się, że jest to ciągła plaża, która ciągnie się aż od Słonecznego Brzegu. Plaża jest piaszczysta, ze stopniowym wejściem do morza i oferuje szeroką gamę zajęć sportowych (piłka nożna, siatkówka, narty wodne itp.). Wzdłuż piaszczystej plaży na stałym lądzie, 2 km od starego centrum, znajduje się nowa dzielnica. Bliskość Słonecznego Brzegu daje możliwość skorzystania z pełnej oferty sportowo-rozrywkowej i innych usług również w tym kurorcie. Różnorodność i połączenie historii z nowoczesnymi usługami oraz nocne przesiadywanie w restauracji na klifie nad morzem w starym Nessebarze to powody, aby odwiedzić i spędzić wakacje w tym magicznym miejscu.

To oszałamiające miejsce jest idealne dla romantyków, miłośników nocnego życia, historii, kultury i dobrego jedzenia. Nessebar nie powinien zostać pominięty przez nikogo, kto chce poznać Bułgarię i jej zwyczaje.

Piętro
2
Liczba pięter
5
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
106 m2
Powierzchnia użytkowa
93 m2
Loggia
Tak
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
470 m
Lekarz
440 m
Kawiarnia
320 m
Restauracja
160 m
Bar
100 m
Szkoła/przedszkole
780 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00