Przestronny dom z potencjałem w super cenie, spokojna okolica, Medovo

Medovo, Bułgaria – ID 7359
63,800 €
Powierzchnia 136 m2
Usposobienie nietypowy
Morze 13 000 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Przedstawiamy Państwu dwupiętrowy dom z czterema sypialniami o powierzchni 136 m2 z działką o powierzchni 1138 m2 we wsi Medovo w Bułgarii. Dom nadaje się do całkowitej przebudowy, którą można stworzyć według własnej wyobraźni, to bez wątpienia duża zaleta. Chętnie pomożemy przy ewentualnym remoncie, meblach i wyposażeniu. W domu jest kilka balkonów, a także dużo miejsca do przechowywania.

Świetna oferta, w bardzo dobrej cenie, polecamy! Odległość od morza wynosi 13 km.

W MOJE NEMOVITOST U MORE oferujemy Państwu niezrównaną liczbę sprawdzonych nieruchomości o wysokiej jakości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić Państwu zakup, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Sunny Coast, Nesebyr, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.

Szanowni Klienci, Żyjemy w dziwnych czasach, w których przez ostatnie lata wiele odbiegało od normy. Jednak w każdej złej rzeczy można znaleźć coś dobrego. Zaczęliśmy znacznie częściej korzystać z technologii i nauczyliśmy się oszczędzać czas i zasoby naszych klientów. W dzisiejszych czasach każdy z nas może zajrzeć do Google View (lokalizacje i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (opinie). Technologie te, w połączeniu z wycieczką online, pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się konkretnej nieruchomości w czasie rzeczywistym i wygodnie z własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie dokładniej ocenić plusy i minusy nieruchomości. Nie musimy już stresować się oględzinami fizycznymi i robić notatek z każdej kontrolowanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zapewnić i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty dotyczące przeniesienia własności, w tym przeniesienia energii i wszystkich rejestracji, w tym obsługi posprzedażowej i organizacji ewentualnego wynajmu. Możesz kupić wymarzone mieszkanie nad morzem bez wychodzenia z domu i to już teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają od nas wszelką potrzebną pomoc i informacje.

Kurort Pomorie należy do spokojniejszych miejsc. Jest to starożytne miasto, którego początki sięgają IV wieku pne. Pomorie swoim wyglądem przypomina pobliski Nesebyr. Jego stara część również leży na półwyspie, choć nie tak wąskim jak w przypadku Nesebyru. Niestety w 1906 r. miasto zostało zniszczone przez wielki pożar, więc stare miasto nie zostało zachowane. Miasto położone jest około 18 km od Nesebyru i 20 km od Burgas. Miasto słynie między innymi z leczniczych kąpieli błotnych, położonych na pięknym skalistym półwyspie w pobliżu jeziora Pomorie. Kąpiele mają moc leczniczą i pomagają przy chorobach narządu ruchu, układu nerwowego i egzemie. To niewielkie miasteczko wzbogaciło się na eksporcie soli i aromatycznego wina wytrawnego "Pomoriński Dimjat". Można tu również zobaczyć rzadkie gatunki ptaków, takie jak słonki i małe kormorany, które często odwiedzają długi odcinek słonej wody. Od portu rybackiego rozciąga się główny, czterokilometrowy pas plaży pomorskiej, który oddziela tutejsze słynne kopalnie soli od otwartego morza. Jako rzadkość można zobaczyć czarny piasek na jednej z plaż. Prawdziwym centrum tego nadmorskiego miasteczka jest tętniący życiem deptak, który prowadzi przez zielony park. Tutaj znajdziesz wiele restauracji, sklepów, dyskotek, bank, pocztę i poliklinikę. Atutem tego miasta jest dogodne połączenie z pobliskim Słonecznym Wybrzeżem i zabytkowym Nesebyrem. W Pomorie można opalać się na trzech ładnych plażach. Pierwsza plaża leży na północ od starego centrum i jest bardzo długa i ma drobny piasek. Niezwykłe jest to, że jego bardziej odległa część stanowi zasadniczo rodzaj granicy między Morzem Czarnym a leżącym bezpośrednio za nim jeziorem Pomorie. Z tej plaży jest tylko krótki spacer do starożytnego centrum kurortu. Jeśli lubisz prywatność, skieruj się dalej na północ wzdłuż plaży, z dala od lokalnych hoteli. Im dalej jedziesz, tym mniej ludzi widzisz na plaży. Druga plaża jest mniejsza i znajduje się na południe od kurortu. Jest ciszej, dalej od centrum, miejscami z kamieniami. Ale znajdziesz tu spokój i prywatność. Rarytasem jest trzecia plaża, znajdziemy tu czarny piasek i lecznicze błoto. Na plażach za opłatą dostępne są zarówno parasole, jak i leżaki, bogata oferta sportów wodnych.

W pobliżu Pomoria, około 5 km na zachód, stoi klasztor św. Jiří z wypielęgnowanymi ogrodami oraz pomorskimi grobowcami i mauzoleum. W Jeziorze Pomorskim wydobywa się rocznie około 30 000 ton soli. Muzeum Soli jest interesujące turystycznie. W sezonie letnim na Pomorie odbywają się dziesiątki koncertów, spektakli teatralnych i festiwali. Odbywają się tu wystawy, więc miłośników kultury na pewno nie zabraknie. W mieście dobrze zachowane są dwa kościoły z XVIII i XIX w. W samym centrum miasta znajduje się klasztor św. Jerzego z XVII w. ze znaną płaskorzeźbą. W odległości 2 km od miasta leży Zalew Pomorski i jezioro (Jezioro Anhialo), w pobliżu którego wybudowano sanatorium uzdrowiskowe wykorzystujące kąpiele borowinowe. Ta metoda leczenia znana jest tu od czasów starożytnych, szeroko stosowali ją również Bizantyjczycy. 6 km od Pomorie znajduje się malownicza wioska Sarafovo z pięknymi plażami. Bardzo ciekawy jest rezerwat przyrody Jezioro Atanassowskie, które tworzy dużą lagunę na południe od Sarafowa. Niedaleko miasta, w pobliżu kempingu Europa, dostępne są trackie groby i grobowce z III-IV w. Nie można przegapić Nesebyru. Burgas jest obsługiwane przez regularną linię autobusową i prywatne firmy żeglugowe. Na nasłonecznionych zboczach wokół miasta kwitną winorośle. Lokalna produkcja wina należy do najwyższej jakości i najbardziej rozpoznawalnych w Bułgarii. Uprawia się tu dobrze znane i wciąż mało sprzedawane odmiany, takie jak Merlot, Cabernet Sauvignon, Dimjat, Pamid, Grand Noire, Alkanboushe i inne. Tutejsza rakija jest również słusznie nazywana jedną z najlepszych w Bułgarii.

Urlop w tym malowniczym miasteczku zachwyci miłośników pięknej przyrody, leczniczych uzdrowisk, dobrego wina i czarnego piasku.

Liczba pięter
2
Usposobienie
nietypowy
Powierzchnia
136 m2
Działka
1138 m2
Powierzchnia użytkowa
136 m2
Taras
Tak
Balkon
Tak
Powierzchnia budynku
136 m2
Parking
Tak
Sklep
4 km
Lekarz
4 km
Kawiarnia
2 km
Restauracja
170 m
Bar
2 km
Szkoła/przedszkole
4 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00