Przytulny apartament 3 pokoje, blisko plaży, przystosowany dla osób niepełnosprawnych, Siviri, Grecja

Siviri, Grecja – ID 10060
160,000 €
Powierzchnia 70 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/2
Morze 200 m
Stan Gotowe
Sezon Lato

Idealny letni apartament z 70 m2 powierzchni mieszkalnej oraz ogrodem i tarasem. Ta cicha lokalizacja 200 m od piaszczystej plaży jest idealna dla osób starszych lub dzieci. Plan piętra obejmuje 2 sypialnie, łazienkę, kuchnię i salon, które są w otwartym stylu. Wiele ulepszeń w domu, który został zbudowany w 2008 roku, takich jak falownik klimatyzacji, pomieszczenie do przechowywania, rampa dla osób niepełnosprawnych, które potrzebują rampy i automatyczny system nawadniania. Sprzedając, właściciele przeniosą wszystkie meble i urządzenia.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomością od A do Z. Możesz na nas polegać we wszystkich aspektach.

Nasza relacja nie kończy się wraz z zakupem, ale dopiero się zaczyna.

iviri znajduje się pomiędzy miejscowościami Kassandria i Furka. Kurort jest nadmorską wioską, ostatnio dość dobrze rozwiniętą. Piękne tawerny, spokój i zieleń charakteryzują ten obszar. Siviri jest prawdopodobnie najmniejszą i najspokojniejszą osadą na półwyspie Chalkidiki, łączącą morze z górami. Posiada piaszczyste plaże i wiele tawern, restauracji, barów, a także sklepów. Siviri od wielu lat słynie w Grecji ze swojego amfiteatru i festiwalu Cassandra, który odbywa się co roku z wieloma wydarzeniami kulturalnymi, koncertami i przedstawieniami teatralnymi.

Piętro
1
Liczba pięter
2
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
70 m2
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Taras
Tak
Sklep
130 m
Lekarz
4 km
Kawiarnia
70 m
Restauracja
70 m
Bar
150 m
Szkoła/przedszkole
210 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00