Studio w luksusowym kompleksie Villa Valencia, Słoneczny Brzeg

Sunny Beach, Bułgaria – ID 6524
50,500 €
Powierzchnia 30 m2
Usposobienie 1 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/5
Morze 800 m
Opłata za usługę 12 € m2/rok
Stan Gotowe

Oferujemy wspaniały apartament z 1 sypialnią o powierzchni 30 m2, położony na czwartym piętrze z pięciu pięter w jednym z najpiękniejszych kompleksów Villa Valencia w Słonecznym Brzegu w Bułgarii. Cena obejmuje wszystkie meble i wyposażenie zgodnie ze zdjęciami. Układ to salon z aneksem kuchennym, łazienka z WC oraz balkon. Villa Valencia to czteropiętrowy budynek z 56 apartamentami. Kompleks posiada luksusowe części wspólne, windę, basen, plac zabaw, parking, tereny zielone ze strefami relaksu. Kompleks Villa Valencia wyróżnia się spośród swoich sąsiadów ozdobnymi fasadami i oryginalnym wyglądem zewnętrznym, elegancko łącząc nowoczesność z elementami dawnej architektury. Doskonała jakość konstrukcji i wykończenia. Kompleks znajduje się w pobliżu morza i centrum wszystkich rozrywek, w pobliżu supermarketu Mladost z wymianą walut, różnych sklepów i restauracji. Apartament jest idealny zarówno do ponownego zamieszkania, jak i do wynajęcia.

Opłata eksploatacyjna wynosi 12€/m2 na rok.

Bardzo dobra cena! Polecam!!!

Korona przeszła do najsilniejszego poziomu od 11 lat w stosunku do Euro! Kupno nieruchomości za Euro nigdy nie było i nie będzie bardziej opłacalne!

Naszą największą dumą są nasi zadowoleni klienci.

Raz po raz wzmacniamy nasz prestiż i zaufanie, udzielając fachowych porad i dzieląc się swoimi spostrzeżeniami z naszymi klientami, którzy w długim okresie czasu odnieśli korzyści z nieruchomości, które z powodzeniem kupili zgodnie z planem w obiecanym terminie.

W każdym przypadku, którym zarządzamy, nie tylko dbamy o Ciebie i udzielamy fachowych porad, ale także dodajemy wartość do Twojego życia i przyczyniamy się do poprawy Twojej sytuacji ekonomicznej poprzez dobre inwestowanie Twoich pieniędzy.

Nasza relacja nie kończy się na zakupie, ona dopiero się zaczyna! Jesteśmy Państwa sąsiadami i partnerami, i to nie tylko na czas posiadania przez Państwa wybranej nieruchomości.

Chrońcie swoje pieniądze przed mega inflacją, mądrze inwestując w swoją własną nieruchomość przy plaży. Ceny w Bułgarii są TERAZ o połowę niższe niż w innych krajach UE.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny plusów i minusów danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Słoneczny Brzeg to największy kurort hotelowy w Bułgarii, ma kilkanaście kilometrów długości i leży 30 km na północ od Burgas. Dobre warunki klimatyczne całego obszaru, piękna 8-kilometrowa piaszczysta plaża ze stopniowym zejściem do morza oraz bliskość zabytkowego Nessebaru sprawiają, że Słoneczny Brzeg jest jednym z najbardziej poszukiwanych miejsc nad bułgarskim Morzem Czarnym. Transport w kurorcie zapewniają mini kolejki, a regularne połączenia autobusowe łączą go z okolicznymi miastami.

Słoneczny Brzeg to idealne miejsce na spędzenie przyjemnych rodzinnych wakacji z mnóstwem atrakcji dla dzieci. Młodzi ludzie również będą zadowoleni z wielu opcji rozrywki.

Kurort posiada tętniącą życiem nadmorską promenadę biegnącą przez całą długość plaży prawie do Nessebaru. Jest ona wyłożona licznymi kawiarniami, straganami i przytulnymi restauracjami. W sezonie letnim odbywa się tu wiele festiwali, koncertów i innych wydarzeń kulturalnych. Dużą popularnością cieszą się również spacery wzdłuż pięknie oświetlonych kolumnad. W ostatnich latach większość hoteli przeszła gruntowną modernizację i nie ma sobie równych w wielu renomowanych kurortach turystycznych w basenie Morza Śródziemnego.

Główną atrakcją kurortu jest jednak plaża - osiem kilometrów drobnego, jasnego piasku. Dostęp do wody jest bardzo stopniowy, odpowiedni dla osób niepływających i małych dzieci, które mogą się tu bezpiecznie bawić.

Warto również wspomnieć o tutejszym parku wodnym Action, który przeznaczony jest dla wszystkich pokoleń. Znajdują się tu liczne zjeżdżalnie, ślizgawki wodne, baseny, jacuzzi, baseny dla dzieci, kawiarnie, restauracje, pizzerie, cukiernie, bary przy basenach i wiele innych atrakcji.

Piętro
4
Liczba pięter
5
Usposobienie
1 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
30 m2
Powierzchnia użytkowa
26 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
80 m
Lekarz
960 m
Kawiarnia
70 m
Restauracja
50 m
Bar
80 m
Szkoła/przedszkole
730 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00