umeblowane 2 pokoje w centrum Burgas, kompleks mieszkalny Bratya Miladinovi, nadaje się do wynajęcia

Burgas, Bułgaria – ID 5976
126,999 €
Powierzchnia 58 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/8
Morze 1 200 m
Opłata za usługę 1 € za rok
Stan Gotowe

Oferujemy w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokoje, powierzchnia mieszkania wynosi 59 m2, znajduje się na drugim piętrze z ośmiu pięter w mieszkalnym budynku mieszkalnym w Bratya Miladinovi, Burgas, Bułgaria. Układ mieszkania to przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i oddzielne WC, oszklony balkon. Mieszkanie jest sprzedawane umeblowane. Ekspozycja jest południowo-wschodnia.

Kompleks Bratya Miladinovi znajduje się 1200 metrów od plaży i blisko centralnej części Burgas. Apartament idealny do całorocznego użytkowania lub na wynajem! Polecamy! Apartament bez opłat eksploatacyjnych!

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnym czasie, kiedy w ciągu ostatnich lat wiele odbiegało od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć do google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (opinie). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny plusów i minusów danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Burgas jest największym miastem w południowo-wschodniej Bułgarii i drugim co do wielkości na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, a z powierzchnią 253,644 km² jest również jednym z największych w kraju. Według ostatniego spisu NSI na dzień 31 grudnia 2015 r. liczy 203 017 mieszkańców, co czyni go czwartym co do wielkości miastem w kraju. Kilka rezerwatów przyrody i obszarów chronionych, starożytne i średniowieczne wioski, Morze Czarne i coroczne festiwale przyciągają wielu turystów. Burgas, położony w najbardziej zachodnim punkcie Morza Czarnego, dał swoją nazwę zatoce o tej samej nazwie, która jest największą i najbardziej zaludnioną na bułgarskim kontynencie Morza Czarnego. Miasto otoczone jest jeziorami Burgas - Burgas, Atanasovsko i Mandrensko, a od wschodu Morzem Czarnym.

Wśród pierwszych mieszkańców regionu byli Trakowie, którzy około VI wieku p.n.e. stworzyli szereg osad na terenie dzisiejszego Burgas, wraz z pobliskimi miastami Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klimat Burgas i regionu charakteryzuje się jako wilgotny podzwrotnikowy z wpływami morskimi i kontynentalnymi. Średnia letnia temperatura powietrza osiąga 26,7 °C w lipcu, a maksymalne temperatury dzienne powyżej 20 °C występują do listopada. Średnia miesięczna liczba godzin słonecznych wynosi 328,6. Wpływy kontynentalne są widoczne w zimach, ale zimy pozostają znacznie łagodniejsze w porównaniu z wnętrzem kraju, a opady śniegu są stosunkowo rzadkie. Przyszły rozwój miasta związany jest z otwarciem Burgas na morze i jeziora. W tym kontekście omawiany jest projekt Super Burgas. Nadchodzący projekt dotyczący publicznego ruchu rowerowego, usunięcia ciężkiego ruchu z centralnej części miasta, odnowienia wyspy św. Anastazji i mostu, a także odnowienia historycznego centrum, został już zrealizowany. W 2012 roku w Burgas zostały otwarte dwa centra handlowe. Planowane jest otwarcie wielofunkcyjnej hali sportowej oraz nadbrzeżnej drogi asfaltowej łączącej Burgas z nową dzielnicą Kyosheto i dzielnicą Sarafovo.

Piętro
2
Liczba pięter
8
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
58 m2
Powierzchnia użytkowa
50 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
50 m
Lekarz
20 m
Kawiarnia
20 m
Restauracja
100 m
Bar
100 m
Szkoła/przedszkole
100 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00