Wspaniała willa z pierwszej linii z prywatnym ogrodem i basenem, 4 sypialnie, gwarantowana wydajność, Wyspy Zielonego Przylądka

Santa Maria, Republika Zielonego Przylądka – ID 5235
499,000 €
Powierzchnia 153 m2
Usposobienie 5 pokojowe mieszkanie
Opłata za usługę 327 € za miesiąc
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Oferujemy wspaniałą willę z czterema sypialniami o powierzchni 153,8 m2 w pierwszej linii przy plaży! Prywatny ogród i prywatny basen. Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Gwarantowana rentowność z 5 tygodniami użytkowania rocznie w ramach gwarantowanej rentowności! Prywatny ogród i prywatny basen! W czasie własnego użytkowania dla siebie lub swoich gości właściciel nie płaci za media, baseny, strefy relaksu, leżaki i parasole na plaży! Bezpłatne oglądanie na miejscu! Pełne zarządzanie wynajmem przez 47 tygodni w roku. Brak opłaty za utrzymanie pod warunkiem zawarcia umowy najmu z firmą zarządzającą! Jeśli właściciel nie chce gwarantowanej wydajności, opłata za utrzymanie wynosi 327,18 € miesięcznie. Szacowana roczna rentowność 6-7%. Wybór innych nieruchomości o różnych rozmiarach i układach w tym i siostrzanych kurortach. Ceny od 140 000 euro! Opisywana nieruchomość to wspaniała willa w pierwszej linii, w 5* kurorcie Tortuga Beach Resort na wyspie Sal na Wyspach Zielonego Przylądka. Willa jest dwupiętrowa, na działce o powierzchni 288 m2, ze wspaniałym tarasem o powierzchni 40,3 m2 i prywatnym basenem.
Rozkład-
Pierwsze piętro: hol wejściowy, przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras i dziedziniec, sypialnia, taras, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z toaletą.
drugie piętro - trzy przestronne sypialnie, dwie łazienki z toaletami, piękny, przestronny taras
Cena obejmuje wysokiej jakości meble i wyposażenie. Na życzenie prześlemy plan piętra i zorganizujemy oglądanie online lub klasyczne.
Wyspy Zielonego Przylądka to tropikalny raj na środku Oceanu Atlantyckiego, składający się z 10 wysp u zachodniego wybrzeża Afryki. Dzięki 350 słonecznym dniom w roku temperatury utrzymują się na stałym poziomie 25-30°C, a woda jest krystalicznie czysta. Nie ma ryzyka huraganów, trzęsień ziemi, wulkanów ani innych tego typu zagrożeń. Wyspy Zielonego Przylądka mają mantrę "No Stress", a ich wyluzowany styl życia sprawia, że jest to idealne miejsce na wakacje. Zainteresowanie podróżami na Wyspy Zielonego Przylądka wzrosło o 115% od 2000 roku i oczekuje się, że podwoi się jeszcze bardziej do 2024 roku. Kwitnąca branża turystyczna wynika częściowo z wysokich standardów gościnności na Wyspach Zielonego Przylądka i całorocznego klimatu idealnego do pływania. Szybko rosnące zainteresowanie destynacją doprowadziło do wysokiego popytu na wysokiej jakości zakwaterowanie, które często przewyższa podaż. Oprócz rosnącej turystyki, dobrobyt Republiki Zielonego Przylądka wynika również ze stabilnego, demokratycznego rządu i jasnej strategii rozwoju.
Liczba pięter
2
Usposobienie
5 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
153 m2
Działka
288 m2
Powierzchnia użytkowa
153.8 m2
Taras
Tak
Balkon
Tak
Basen
Tak
Powierzchnia budynku
153.8 m2
Parking
Tak
Recepcja
Recepcja
Restauracja
Restauracja
Ochrona
Ochrona
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
720 m
Lekarz
600 m
Kawiarnia
600 m
Restauracja
0 m
Bar
300 m
Szkoła/przedszkole
560 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00