Wspaniałe 3 pokoje w ośrodku Tortuga Beach Resort na Wyspach Zielonego Przylądka

Santa Maria, Republika Zielonego Przylądka – ID 5391
140,000 €
Powierzchnia 89 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/2
Morze 100 m
Opłata za usługę 196 € za miesiąc
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Jest wystarczająco daleko od Europy i Rosji, a jednocześnie tylko sześć i pół godziny samolotem od Pragi. Odkryj idealne miejsce na rezerwat, a także świetną okazję inwestycyjną! Najlepsze loty z Pragi i Bratysławy! Całoroczne, kompletne zarządzanie wynajmem. Wybór innych nieruchomości o różnych rozmiarach i układach w tym i siostrzanych ośrodkach. Ceny od 140 000 euro! Opisywana nieruchomość to komfortowy apartament z 3 sypialniami w 5* ośrodku Tortuga Beach Resort na wyspie Sal w Republice Zielonego Przylądka. Powierzchnia apartamentu wynosi 73,9 m2, a taras ma powierzchnię 15,7 m2. Układ to hol wejściowy, salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, dwie łazienki z toaletami, wspaniały taras. Cena obejmuje wszystkie meble i wyposażenie. Na życzenie prześlemy plan piętra i zorganizujemy inspekcję online lub klasyczną. Opłata eksploatacyjna wynosi 196,31 euro miesięcznie. Szacowany zysk z wynajmu 6-7% zainwestowanej kwoty rocznie.
Wyspy Zielonego Przylądka to tropikalny raj na środku Oceanu Atlantyckiego, składający się z 10 wysp u zachodniego wybrzeża Afryki. Dzięki 350 słonecznym dniom w roku temperatury utrzymują się na stałym poziomie 25-30°C, a woda jest krystalicznie czysta. Nie ma ryzyka huraganów, trzęsień ziemi, wulkanów ani innych tego typu zagrożeń. Republika Zielonego Przylądka wyznaje zasadę "No Stress", a jej wyluzowany styl życia sprawia, że jest to idealne miejsce na wakacje. Zainteresowanie podróżami na Wyspy Zielonego Przylądka wzrosło o 115% od 2000 roku i oczekuje się, że podwoi się jeszcze bardziej do 2024 roku. Kwitnąca branża turystyczna wynika częściowo z wysokich standardów gościnności na Wyspach Zielonego Przylądka i całorocznego klimatu idealnego do pływania. Szybko rosnące zainteresowanie destynacją doprowadziło do wysokiego popytu na wysokiej jakości zakwaterowanie, które często przewyższa podaż. Oprócz rosnącej turystyki, dobrobyt Republiki Zielonego Przylądka wynika również ze stabilnego, demokratycznego rządu i jasnej strategii rozwoju.
Piętro
1
Liczba pięter
2
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
89 m2
Powierzchnia użytkowa
73.9 m2
Taras
15.7 m2
Basen
Basenów
Parking
Tak
Recepcja
Recepcja
Restauracja
Restauracja
Ochrona
Ochrona
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
720 m
Lekarz
600 m
Kawiarnia
600 m
Restauracja
0 m
Bar
300 m
Szkoła/przedszkole
560 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00