Wspaniały 1 pokój w Melia Llana Beach Resort & SPA, gwarantowana wydajność, Republika Zielonego Przylądka

Santa Maria, Republika Zielonego Przylądka – ID 5390
150,000 €
Powierzchnia 41 m2
Usposobienie 1 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/2
Morze 100 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Jest wystarczająco daleko od Europy i Rosji, a jednocześnie tylko sześć i pół godziny samolotem od Pragi. Odkryj idealne miejsce na rezerwat, a także świetną okazję inwestycyjną! Najlepsze loty z Pragi i Bratysławy! Gwarantowana rentowność z opcją wykorzystania pięciu tygodni w roku bez redukcji gwarantowanej rentowności! W czasie własnego użytkowania dla siebie lub swoich gości właściciel nie płaci za media, baseny, strefy relaksu, leżaki i parasole na plaży! Bezpłatne inspekcje na miejscu! Pełne zarządzanie wynajmem przez 47 tygodni w roku. Brak opłaty za utrzymanie pod warunkiem zawarcia umowy najmu z firmą zarządzającą! Opisywana nieruchomość to komfortowy apartament z 1 sypialnią w 5* Melia Llana Beach Resort & SPA w pierwszej linii na wyspie Sal na Wyspach Zielonego Przylądka. Powierzchnia apartamentu wynosi 41,8 m2, taras ma 28 m2! Układ jest salon z podwójnym łóżkiem, łazienka z WC, balkon. Cena obejmuje wszystkie meble i wyposażenie. Na życzenie prześlemy plan piętra i zorganizujemy wycieczkę online lub klasyczną
Wybór innych nieruchomości o różnych rozmiarach i układach w tym i siostrzanych ośrodkach. Ceny od 140 000 €!
Cena obejmuje całe wyposażenie. Na życzenie prześlemy plan piętra i zorganizujemy inspekcję online lub klasyczną.
Wyspy Zielonego Przylądka to tropikalny raj na środku Oceanu Atlantyckiego, składający się z 10 wysp u zachodniego wybrzeża Afryki. Dzięki 350 słonecznym dniom w roku temperatury utrzymują się na stałym poziomie 25-30°C, a woda jest krystalicznie czysta. Nie ma ryzyka huraganów, trzęsień ziemi, wulkanów ani innych tego typu zagrożeń. Wyspy Zielonego Przylądka mają mantrę "No Stress", a ich wyluzowany styl życia sprawia, że jest to idealne miejsce na wakacje. Zainteresowanie podróżami na Wyspy Zielonego Przylądka wzrosło o 115% od 2000 roku i oczekuje się, że podwoi się jeszcze bardziej do 2024 roku. Kwitnąca branża turystyczna wynika częściowo z wysokich standardów gościnności na Wyspach Zielonego Przylądka i całorocznego klimatu idealnego do pływania. Szybko rosnące zainteresowanie destynacją doprowadziło do wysokiego popytu na wysokiej jakości zakwaterowanie, które często przewyższa podaż. Oprócz rosnącej turystyki, dobrobyt Republiki Zielonego Przylądka wynika również ze stabilnego, demokratycznego rządu i jasnej strategii rozwoju.
Piętro
2
Liczba pięter
2
Usposobienie
1 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
41 m2
Powierzchnia użytkowa
41.8 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
2 km
Lekarz
2 km
Kawiarnia
250 m
Restauracja
60 m
Bar
60 m
Szkoła/przedszkole
250 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00