Wspaniały dwupoziomowy apartament z 2 sypialniami w Melia Llana Beach Resort, Wyspy Zielonego Przylądka

Santa Maria, Republika Zielonego Przylądka – ID 5539
207,500 €
Powierzchnia 82 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/2
Morze 200 m
Opłata za usługę 205 € za miesiąc
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Jest wystarczająco daleko od Europy i Rosji, a jednocześnie tylko sześć i pół godziny samolotem od Pragi. Odkryj idealne miejsce na rezerwat, a także świetną okazję inwestycyjną! Najlepsze loty z Pragi i Bratysławy! Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Całoroczne, kompleksowe zarządzanie wynajmem. Oferujemy wiele nieruchomości o różnych rozmiarach i układach w ośrodku i okolicznych kurortach. Opisywana nieruchomość to komfortowy dwupoziomowy apartament z jedną sypialnią w drugiej linii, w 5* Melia Llana Beach Resort & SPA na wyspie Sal na Wyspach Zielonego Przylądka. Powierzchnia apartamentu wynosi 72,4 m2, taras ma 10 m2. Układ mieszkania to salon, łazienka z toaletą i taras na pierwszym poziomie oraz sypialnia na drugim poziomie. Cena obejmuje wszystkie meble i wyposażenie. Na życzenie prześlemy plan piętra i zorganizujemy wycieczkę online lub klasyczną - BEZPŁATNIE! Opłata eksploatacyjna wynosi 204,84 € miesięcznie. Szacowana rentowność najmu 6-7% od zainwestowanej kwoty rocznie.
Wybór innych nieruchomości o różnych rozmiarach i układach w tym i siostrzanych ośrodkach. Ceny od 140 000 euro!
Republika Zielonego Przylądka to tropikalny raj na środku Oceanu Atlantyckiego, składający się z 10 wysp u zachodniego wybrzeża Afryki. Z 350 słonecznymi dniami w roku, temperatury stale wahają się między 25-30°C, a woda jest krystalicznie czysta. Nie ma ryzyka huraganów, trzęsień ziemi, wulkanów ani innych tego typu zagrożeń. Republika Zielonego Przylądka wyznaje zasadę "No Stress", a jej wyluzowany styl życia sprawia, że jest to idealne miejsce na wakacje. Zainteresowanie podróżami na Wyspy Zielonego Przylądka wzrosło o 115% od 2000 roku i oczekuje się, że podwoi się jeszcze bardziej do 2024 roku. Kwitnąca branża turystyczna wynika częściowo z wysokich standardów gościnności na Wyspach Zielonego Przylądka i całorocznego klimatu idealnego do pływania. Szybko rosnące zainteresowanie destynacją doprowadziło do wysokiego popytu na wysokiej jakości zakwaterowanie, które często przewyższa podaż. Oprócz rosnącej turystyki, dobrobyt Republiki Zielonego Przylądka wynika również ze stabilnego, demokratycznego rządu i jasnej strategii rozwoju.
Piętro
1
Liczba pięter
2
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
82 m2
Powierzchnia użytkowa
72.4 m2
Taras
10 m2
Basen
Basenów
Parking
Tak
Recepcja
Recepcja
Restauracja
Restauracja
Ochrona
Ochrona
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
720 m
Lekarz
600 m
Kawiarnia
600 m
Restauracja
0 m
Bar
300 m
Szkoła/przedszkole
560 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00