Wspólny basen, grill, dupleks z widokiem, Polychrono, Grecja

Polychrono, Grecja – ID 10392
160,000 €
Powierzchnia 51 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/2
Morze 450 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

W kwitnącym nadmorskim miasteczku Polychrono mamy idealny dwupoziomowy dupleks, który spełni Twoje marzenie przez całe życie dzięki temu kompleksowi w sercu Kassandra, który jest prawie gotowy i możesz teraz stać się właścicielem swojej idealnej letniej rezydencji. Zbudowany z najnowszych materiałów budowlanych i przyjazny dla środowiska, kompleks jest doskonałym przykładem nowoczesnego życia. Dwupoziomowy dupleks składa się z salonu, kuchni w stylu szefa kuchni, 2 łazienek, dwóch sypialni i podwórka. Każda nieruchomość ma własne miejsce parkingowe. Istnieje wspólny basen i miejsce do grillowania. Ten dom ma 51,90 metrów i będzie gotowy na 30.03.2024 r. Idealny

na wynajem lub na letni relaks.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami od A do Z. Możesz na nas polegać we wszystkich aspektach.

Nasza relacja nie kończy się wraz z zakupem, ale dopiero się zaczyna.

Polychrono to tętniące życiem nadmorskie miasto, w którym niegdyś znajdowało się starożytne miasto Neapol. Odkopane pozostałości obejmują akropol na wzgórzu i wczesnochrześcijański kościół z marmurowymi kolumnami. Niewielkie Muzeum Folkloru prezentuje tkaniny, narzędzia i dokumenty historyczne. Młyn, położony wśród lasów i sosen, pokazuje, jak w przeszłości tłoczono oliwę z oliwek. Można wypożyczyć łodzie i skutery wodne, a wzdłuż wybrzeża znajdują się bary i restauracje serwujące owoce morza.

Polichrono znajduje się 95 km od Salonik, we wschodniej części półwyspu Kassandra, w miejscu starożytnego miasta Neapolis. Wioska została nazwana po kolorowym wrażeniu wielu kwiatów, które charakteryzowały krajobraz (abstrakcyjne znaczenie językowe: "wiele kolorów"). Około 1050 osób mieszka na stałe w tej wiosce.

Turystyka jest głównym źródłem dochodu wioski w okresie letnim. Wiele kawiarni, restauracji, barów, sklepów, hoteli i apartamentów znajduje się przy często odwiedzanej nadmorskiej promenadzie

Pomiędzy morzem a całą promenadą znajduje się 7-kilometrowa i bardzo czysta piaszczysta plaża, która co roku otrzymuje niebieską flagę. Dzięki wschodniemu położeniu okolica gwarantuje niesamowite wschody słońca.

Poza sezonem mieszkańcy zajmują się głównie rolnictwem, przetwórstwem oliwek i produkcją miodu.

Centrum wioski zdobi kościół świętego Atanazego (zbudowany w 1912 roku), patrona Polychron. Nieco dalej na placu znajduje się starszy kościół Narodzenia Chrystusa z 1863 roku.

Piętro
1
Liczba pięter
2
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
51 m2
Powierzchnia użytkowa
51.9 m2
Taras
Tak
Basen
Basenów
Parking
Tak
Sklep
280 m
Lekarz
320 m
Kawiarnia
200 m
Restauracja
200 m
Bar
350 m
Szkoła/przedszkole
290 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00