Bułgarski sen

9.11.2020

.

BULGARIAN DREAM

 

.

Wyobraź sobie, że żyjesz swoim marzeniem. Mieszkać w kraju, który ma własne morze, a na dodatek zimą można jeździć na nartach na stokach porównywalnych z alpejskimi. Budzić się codziennie rano świeżym, pełnym energii, czując świeże morskie powietrze. Zjedz śniadanie z widokiem na morze, pracuj na tarasie czując orzeźwiającą morską bryzę lub zrelaksuj się podczas przelotu mew. Spacer po plaży o zachodzie słońca i zasypianie przy dźwięku fal rozbijających się o brzeg... Po prostu życie każdego dnia, robienie interesów, relaks lub starzenie się nad morzem i nie martwienie się o to, jak zabezpieczyć finansowo swoją przyszłość. Teraz pytanie - jak to zrobić?

 

"

Mamy dla Ciebie odpowiedź w postaci dwóch przykładowych historii naszych klientów:

.

 

Szczęśliwa emerytura

To historia małżeństwa, nazwijmy je Honza i Lucie. Honza to 63-letni mężczyzna, który w tym roku obchodził ze swoją żoną Lucie 34. rocznicę ślubu. Mają dwoje wspaniałych dorosłych dzieci, syna i córkę. Para skontaktowała się z nami 3 lata temu i przedstawiła nam swoje życzenia. Chcieli żyć i starzeć się obok siebie nad morzem, na plaży. I wtedy zaczęła się nasza wspólna podróż, aby spełnić marzenie o szczęśliwym życiu nad morzem.
Para już trzeci rok mieszka w Bułgarii, w apartamencie przy plaży, szczęśliwa i samotna, o czym wiemy, bo pozostajemy w kontakcie - dzwonimy do siebie kilka razy w roku, wysyłamy życzenia urodzinowe, a oni również staną się częścią obecnie zakładanego MOJENEMOVITOSTUMORE Z.S. Jak udało się to tej parze? Odpowiedź brzmi: "po prostu".

Zanim przeprowadzili się razem do Bułgarii, byli właścicielami mieszkania tutaj w Pradze. Nadal są właścicielami tego mieszkania i mają z niego stały dochód z wynajmu, oprócz otrzymywania emerytury, ponieważ pracowali przez całe życie. Ten dochód zapewnia im dobre i beztroskie życie.

 

Połączmy te liczby razem. Dochód z emerytury to 12 000 koron, czynsz za mieszkanie to 15 000 koron, co daje łączny dochód 27 000 koron miesięcznie. Średni miesięczny koszt utrzymania w Bułgarii wychodzi 7 - 14 000,- CZK. Dzięki temu nie muszą oni borykać się z żadnymi zmartwieniami finansowymi i żyją spełniając swoje marzenia. Nazwiemy to bułgarskim marzeniem.

Restart

Ta historia dotyczy młodego człowieka, biznesmena, po rozwodzie i z dziećmi w opiece naprzemiennej. Nazwijmy go Mirek. Mirek skontaktował się z nami jakiś czas temu absolutnie zdruzgotany po rozwodzie ze swoją wieloletnią partnerką. Poprosił nas o pomoc, miał pomysł na wakacje, na których mógłby się zrelaksować i na chwilę oderwać od tego wszystkiego. Wynajął za naszym pośrednictwem apartament w Bułgarii i pojechał tam na jakiś czas, aby się odświeżyć, nabrać nowego kierunku w życiu i zrestartować. Nie było go przez kilka tygodni. Kiedy wrócił, był zupełnie inną osobą. Oprócz opalenizny, Mirek emanował wielką radością życia, był zrelaksowany i natychmiast rzucił się w wir rozwiązań. Postanowił kupić własną nieruchomość w Bułgarii. Chciał móc tam wracać zawsze, kiedy tylko zechce, by zaczerpnąć nowych sił i oderwać się od zgiełku codzienności. Teraz jeździ tam co najmniej dwa razy w roku, zabierając ze sobą dzieci i zawsze wracają zadowoleni.
A co dzieje się z jego posiadłością, gdy go tam nie ma? On i tak w pełni ją wykorzystuje, wynajmując swoje mieszkanie innym osobom w podobnej lub innej sytuacji. Pozwala innym odpocząć i czerpie z tego dodatkowy dochód.

 

Rozważmy również tę historię. Kupił mieszkanie za 37 000 € (tj. około 980 000,- CZK*), utrzymanie mieszkania kosztuje około 14 000 € rocznie, a w sezonie może wynająć do 50 €/noc (tj. 1 321,- CZK*). Za zapewnienie np. 14-dniowego urlopu jednej rodzinie w swoim apartamencie, ponosi już roczne koszty utrzymania nieruchomości. I może ją wynajmować wielokrotnie.

Mówi, że zaczął żyć swoim marzeniem. My nazwiemy je BULGARIAN DREAM.

 

Czy masz podobne marzenia? Skontaktuj się z nami i naszymi specjalistami i omówmy Twoje życzenia i pytania. Razem znajdziemy najlepszą drogę do realizacji również Twojego marzenia. Aby zrealizować to MARZENIE BULGARIANU.

Wszystkie informacje umieszczone w niniejszym artykule mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty zawarcia umowy w rozumieniu art. 1732 Kodeksu cywilnego.