Sprzedawaj z nami

Sprzedaj swoją nieruchomość z najbardziej zaufaną firmą na rynku. Gwarantujemy uczciwe negocjacje i najlepsze warunki.

Doświadczenie i profesjonalne podejście

Nasze biuro tworzy zespół doświadczonych agentów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży nieruchomości zagranicznych. Znamy sposoby, w jakie mogą pojawić się przeszkody przy sprzedaży nieruchomości w obcym kraju i jesteśmy gotowi pomóc w ich rozwiązaniu. Ponadto mamy dostęp do wielu innowacyjnych narzędzi i technologii, które umożliwiają nam skuteczną sprzedaż Państwa nieruchomości.

Rozbudowana sieć kontaktów

Jako członkowie kilku stowarzyszeń agencji nieruchomości, mamy dostęp do rozległej sieci kontaktów na całym świecie. Nasi agenci będą mieli możliwość promowania Państwa nieruchomości wśród szerokiej grupy potencjalnych nabywców. Nasze strategie marketingowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić, że Twoja nieruchomość przyciąga i dociera do jak największej liczby osób.

Zadowoleni klienci

Nasze biuro może pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy korzystali z naszych usług przy sprzedaży swoich zagranicznych nieruchomości. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i pomyślne zakończenie każdej sprzedaży. Kiedy pracujesz z nami, możesz być pewien, że będziemy ciężko pracować, aby zapewnić sukces i Twoją satysfakcję.

Jak przebiega proces sprzedaży u nas?

    .
  • Wypełnienie formularza.
  • Nasz broker skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
  • Wycenimy Twoją nieruchomość za darmo.
  • Przedyskutujemy warunki.
  • Zakupimy nieruchomość lub rozpoczniemy reklamę.

Sprzedawaj z nami