Przyciąga Cię do Bansko jako miłośnika sportów zimowych czy lubisz inwestować?

6.8.2022

Bansko - piękna lokalizacja, w którą warto zainwestować.

Przyciąga Cię do Bansko jako miłośnika sportów zimowych czy lubisz inwestować?

Oto bardzo interesujący film o Bansko, niezależnie od tego, czy przyciąga Cię ta lokalizacja jako miłośnika sportów zimowych, czy lubisz inwestować, możesz znaleźć naszą szeroką ofertę najlepszych nieruchomości w Bansko tutaj: https://www.mojenemovitostumore.com/real estate?country_id=146&city=Bansko&real_type=&relation_type=1&price_from=&price_to=&_submit=Search&fulltext=&area_to=&sea_distance_from=&sea_distance_to=&sort=&do=advertList-searchForm-submit

https://www.youtube.com/watch?v=Iw1t8e6O0H8
Bansko to malownicze miasteczko znane ze swojej historii, położone u podnóża gór Pirin. Miasto położone jest na wysokości 927 m n.p.m., w dolinie, w której spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopi i Riła.
Z jednej strony - Rodopi, z drugiej - Riła z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m n.p.m.), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Jest położone 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.
Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ jest blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.
Bansko ma wszystko!
Turystyka zimowa
Według badań ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Kurorty są podzielone na sześć kategorii według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko zajmuje pierwsze miejsce! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych ośrodków.75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobra szkoła narciarska i przechowalnia sprzętu dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.
27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.
Na terenie narciarskim znajduje się łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy łączącej ośrodek narciarski z miastem Bansko wyposażone są w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.
Łączna liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełkowych, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. W ośrodku znajdują się nowe wyciągi dla dzieci oraz żłobek.