jedziemy do Bułgarii na Wielkanoc - nasza apa

3.5.2023

Jak już wszyscy zdają sobie sprawę, ceny czeskich nieruchomości powoli spadają, ale i tak mieszkania tutaj są niemal nieosiągalne dla przeciętnego śmiertelnika.

jedziemy do Bułgarii na Wielkanoc - nasza apa

Jak już wszyscy wiedzą, ceny czeskich nieruchomości powoli spadają, ale i tak mieszkania są niemal nieosiągalne dla przeciętnego śmiertelnika. Dlatego też coraz więcej inwestorów zaczyna interesować się rynkiem zagranicznym. Jako pierwsi przybliżyliśmy Państwu możliwość inwestowania w Bułgarii. Ludzie nas doceniają i wysoko oceniają. Dlatego postanowiliśmy zaoferować Państwu możliwość inwestowania w tajskie nieruchomości.

Istnieje wiele powodów, aby zainwestować w tym pięknym kraju. Możesz zainwestować w nieruchomości zarówno na wynajem krótko jak i długoterminowy.

Inwestorzy detaliczni również mogą tu inwestować, ponieważ ceny zaczynają się od 800 000 CZK. Rynek tajski oferuje dużą elastyczność i różnorodność dla nawet najbardziej wymagających. Tajska gospodarka dobrze się odradza po kovid, siła nabywcza wzrosła, a zwrot z inwestycji się skrócił.

Jeśli chcesz posiadać nieruchomość obok niebieskiego otwartego oceanu, to Tajlandia jest miejscem dla Ciebie. Oprócz plaży i oceanu, możesz pływać w basenie, który znajduje się w twoim kompleksie, zaledwie kilka kroków od twojego mieszkania. Po zjedzeniu posiłku w popularnych tajskich restauracjach, możesz spacerować po pięknych miastach lub plażach. Tajlandia jest bezpiecznym miastem z przyjaznymi ludźmi.

TURYSTYKA

Sezon turystyczny w Tajlandii trwa około 6 miesięcy. Zaleca się wyjazd tam głównie w okresie od października/listopada do marca/kwietnia. W tym czasie jest tam zazwyczaj około 27-30°C. Daje to spore pole do popisu przy wynajmowaniu apartamentu lub własnych wakacji. Apartamenty do wynajęcia w popularnych lokalizacjach cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko turystów, ale i miejscowych.

Tajlandia obmywana jest przez błękitne wody Zatoki Tajlandzkiej. Piasek jest ciepły i biały, znajdziesz tu również egzotyczne palmy. Jest to również idealne miasto do uprawiania sportów wodnych, takich jak surfing. Możesz również wybrać się na wycieczkę na niektóre z pięknych wysp.

Oprócz malowniczych plaż, Tajlandia posiada również nowoczesne miasta z tętniącym życiem nocnym i mnóstwem zabytków.

Styl życia w Tajlandii

Jeśli lubisz pikantne jedzenie i kuchnię azjatycką, Tajlandia jest miejscem, do którego warto się udać. Lokalna kuchnia jest znana i możesz odkryć całą masę nowych potraw, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś! W dużych miastach, takich jak Bangkok, znajdziesz mnóstwo klubów nocnych, barów i klubów, w których swoją niszę znajdą młodsi ludzie i ci, którzy lubią imprezować i tańczyć. Ludzie, którzy byli w Tajlandii przez jakiś czas, uwielbiają tam wracać. Mieszkańcy Tajlandii szczycą się etykietą, są grzeczni i uprzejmi. Są też religijni, zwłaszcza na wsiach.

 

PODRÓŻOWANIE I DOSTĘPNOŚĆ

W Bangkoku znajduje się nowoczesne lotnisko Suvarnabhumi. Jest to największe lotnisko w Azji Południowo-Wschodniej. Latają tam wszystkie główne linie lotnicze. Obecnie nie ma jednak bezpośrednich lotów z Pragi do Bangkoku, ale czescy turyści mogą latać z lotniska w Wiedniu.

Czescy turyści mogą przebywać w Tajlandii do 30 dni bez wizy, ale jeśli chcesz zostać dłużej, będziesz potrzebował wizy.

.