Dlaczego warto inwestować w Albanii?

9.5.2023

Widzimy ogromny potencjał inwestycyjny w pięknym i niedocenianym kraju jakim jest Albania.

Dlaczego warto inwestować w Albanii?

Widzimy ogromny potencjał inwestycyjny w pięknym i niedocenianym kraju jakim jest Albania.

.

Odwiedziliśmy Albanię i przekonaliśmy się na własnej skórze, że Albania jest jak Chorwacja 20 lat temu - nieco zapomnianym europejskim krajem z niewykorzystanym potencjałem. Albania nie jest najbiedniejszym krajem Europy, wbrew fałszywym założeniom i stereotypom, ale depcze po piętach swoim bałkańskim sąsiadom.

Albania to kraj o stabilnie rozwijającej się gospodarce, korzystnym położeniu i zasobach naturalnych. Nie inwestowanie w nieruchomości tutaj byłoby nietrafioną okazją. Ich ceny są wciąż niższe niż w Czechach, ale dzięki obiecującemu rozwojowi kraju stale rosną. Daje to solidną gwarancję zwrotu z inwestycji.

3 ważne czynniki sukcesu: lokalne relacje, wiedza o jakości budownictwa i due diligence

Posiadamy wyjątkowe relacje z lokalnymi deweloperami i przedsiębiorcami, które dają nam dostęp do indywidualnych projektów, które obecnie oferujemy. Przeprowadzamy fizyczne inspekcje konstrukcji i jesteśmy w stanie zapewnić modyfikacje na zamówienie.

Znamy jakość lokalnego budownictwa i jesteśmy w stanie ją fachowo ocenić. Na tej podstawie dobieramy możliwości inwestycyjne.

Weryfikujemy wszystkie informacje i fakty (sprawdzamy prawo i pochodzenie).

Utrzymujemy doskonałe relacje z inwestorami i deweloperami. Podstawowe zasady, które prowadzą do takich relacji i które promują reputację naszej firmy to w szczególności:

1.

1. Jesteśmy obecni w Albanii, dobrze znamy lokalny rynek i dlatego oferujemy wyłącznie korzystne możliwości inwestycyjne.

2.

2. Skupiamy się głównie na nowszych nieruchomościach lub tych w budowie, które osobiście sprawdzamy i dokładnie kontrolujemy

2.

3.Umożliwiamy inwestorom spokojne obejrzenie wybranej nieruchomości, poznanie Albanii, a następnie podjęcie decyzji. Wszystko to przy zachowaniu najwyższego możliwego komfortu. Możemy umówić się na oglądanie nieruchomości online i z zacisza własnego domu

3.

4. Obsługa na najwyższym poziomie to oczywistość, podobnie jak proklienckie negocjacje i pełna obsługa full service, aby jak najmniej obciążać inwestora

.

5. Wszystko odbywa się w pełnej transparentności i zapewniamy dwustronną komunikację w trzech językach, aby nie było żadnych nieporozumień.

Motto "nasz klient, nasz pan" nie jest dla nas tylko pustym pojęciem, nasi klienci mogą na nas naprawdę polegać. W rzeczywistości posiadamy bogate osobiste doświadczenie i wiedzę równą lokalnym warunkom.