Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Chorwacji?

15.5.2023

Chorwacja jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych dla Czechów i Słowaków

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Chorwacji?

Chorwacja jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych dla Czechów i Słowaków, i słusznie. Wiele osób wraca tam również co roku.

Kupno nieruchomości w Chorwacji da Ci nie tylko stabilną inwestycję, ale także świetne miejsce na niezapomniane wakacje i jakościową emeryturę. Chorwacki rynek nieruchomości jest bogaty, i rozwija się bardzo szybko. Nieruchomości nie będą tracić na wartości, wręcz przeciwnie! Jest zainteresowanie nieruchomościami, ceny będą rosły, a gwarancja zwrotu z inwestycji jest wysoka.

Czyste morze i pogoda

Morze Adriatyckie jest jednym z najczystszych mórz na świecie, niezależnie od tego, czy chodzi o wybrzeże na północy, czy na południu. Znajdziesz tam również zachowaną i nieskażoną przyrodę. Chorwacja ma wspaniały klimat, idealny na wakacje. Słoneczny i ciepły z długimi dniami. Jednak najpiękniejszy czas to okres od maja do września. Chorwacja to także idealne miejsce do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów wodnych.

Wejście Chorwacji do strefy Schengen

Ostatnio, gdy wybieraliście się do Chorwacji samochodem, pewnie staliście w kolejkach na granicy. Mam jednak dla Was dobrą wiadomość. Chorwacja weszła do strefy Schengen, więc teraz będziecie mogli przekroczyć granicę bez kontroli. Chorwacja jest bardzo dostępnym krajem, niezależnie od tego czy zdecydujecie się na lot czy jazdę samochodem.

Turystyka i kultura

Chorwacja ma piękne miasta pełne zabytków i malownicze krajobrazy idealne do spacerów i zwiedzania. Chorwacja to także świetne miejsce do jedzenia. W miastach można natrafić na ciekawe kawiarnie i restauracje. W Chorwacji nie będziesz się też nudzić - możesz odwiedzić festiwale, kluby i bary.

Jeśli chcesz kupić wymarzoną nieruchomość w Chorwacji, nie wahaj się skontaktować z nami!