Dlaczego warto inwestować na Cyprze

17.5.2023

Inwestowanie w nieruchomości na Cyprze może być atrakcyjne ze względu na stabilny i rozwijający się rynek, który oferuje potencjał długoterminowych zysków z wynajmu lub sprzedaży nieruchomości. Ze względu na strategiczną lokalizację i popyt na nieruchomości wakacyjne, inwestowanie na Cyprze może oferować korzystne połączenie niezawodnego wzrostu wartości nieruchomości i możliwości wykorzystania nieruchomości na własne wakacje lub jako atrakcyjny wynajem turystyczny.

Wycena kapitału:

W ciągu ostatnich 3 lat ceny nieruchomości na Cyprze Północnym wzrosły o 79%. Ten poziom aprecjacji kapitału jest niespotykany w innych częściach Europy.

Ceny:

Koszty utrzymania są bardzo niskie, a ceny nieruchomości są znacznie niższe niż na Cyprze Południowym i w innych krajach śródziemnomorskich. Zajmuje pierwsze miejsce w rankingu "Best Beach Buys" magazynu Forbes.

Konto bankowe:

Bankowość prywatna ze ścisłą poufnością informacji o kliencie. Brak pytań przy przenoszeniu pieniędzy do 1 miliona funtów.

Prawa kryptograficzne:

Swobodnie kupuj, sprzedawaj i wymieniaj kryptowaluty oraz kupuj nieruchomości i samochody.

Zezwolenie na pobyt:

Kupując nieruchomość na Cyprze Północnym, można łatwo uzyskać zezwolenie na pobyt stały.

Bezpieczeństwo:

Cypr Północny jest jednym z najbezpieczniejszych krajów na świecie. Mamy bardzo niski wskaźnik przestępczości.

Klimat:

Średnio 340 słonecznych dni z ciepłymi zimami. Sezon plażowy trwa 8 miesięcy.

Czyste środowisko i dziewicza przyroda:

Zajmuje 1. miejsce w rankingu EEA pod względem najczystszego piasku i morza. Surowe przepisy rządowe mające na celu ochronę przyrody.

 

Cena kapitału na Cyprze Północnym