Spełnij swoje marzenia o życiu nad morzem dzięki Golden Visa

22.1.2024

ZALETY PROGRAMU ZŁOTA WIZA GRECKA (złota wiza)

Spełnij swoje marzenia o życiu nad morzem dzięki Golden Visa

Program greckiej złotej wizy jest jednym z najbardziej konkurencyjnych i przystępnych cenowo programów w Europie. Przy zakupie za jedyne 250 000 euro, Ty i Twoja rodzina możecie podróżować, mieszkać, korzystać z opieki zdrowotnej lub edukacji w dowolnym miejscu w UE. Grecka Złota Wiza umożliwia bezwizowe podróżowanie do wszystkich krajów strefy Schengen, w tym Austrii, Belgii, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemiec, Grecji, Węgier, Islandii, Włoch, Łotwy, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Malty, Holandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii.

Program ten jest jednym z najlepszych sposobów na zabezpieczenie swojej przyszłości, ponieważ masz drugie miejsce, które możesz nazwać domem.

Kluczowe cechy - zalety greckiej złotej wizy

1) Dzieci - obejmuje dzieci pozostające na utrzymaniu w wieku do 24 lat
2) Schengen - bezwizowe podróże w strefie Schengen
3) Udogodnienia - dostęp do opieki zdrowotnej i edukacji
4) Rozszerzona rodzina obejmuje rodziców obojga małżonków
5) Brak wymogu minimalnej długości pobytu
6) Obywatelstwo daje prawo do ubiegania się o obywatelstwo UE

Dlaczego Grecja?

Grecja jest doskonałą bazą wypadową do podróżowania po Europie z doskonałymi połączeniami lotniczymi z kontynentem i resztą świata. Jej śródziemnomorski klimat i liczne wyspy pozwalają na wakacyjny styl życia niemal przez cały rok. Ponadto oferuje wysoką jakość życia, ponieważ szczyci się nowoczesnymi placówkami medycznymi, sklepami, pięknem przyrody, wydarzeniami kulturalnymi i wieloma prywatnymi szkołami i uniwersytetami, w których językiem wykładowym jest angielski.

Jako posiadacz greckiej karty stałego pobytu będziesz mieć takie same prawa jak obywatele Grecji.

uzyskanie greckiej złotej wizy

Od 27 lat nasz zespół składa się ze specjalistów w dziedzinie wyszukiwania nieruchomości, polegając na ich wiedzy i doświadczeniu, aby wniosek wizowy był łatwy i szybki.

Wymagane dokumenty

- Ważna kopia paszportu
- 3 aktualne kolorowe fotografie
- Kopia ostatecznej umowy kupna nieruchomości lub nieruchomości na minimalną kwotę €250,000
- Akt przeniesienia (tytuł własności) z rejestru gruntów
- Wniosek o zezwolenie na pobyt €2,000 na osobę dorosłą
- Dla członków rodziny wnioskodawcy (małżonek, dzieci, dodatkowe aktualne zaświadczenie o stanie cywilnym lub rodzinnym, przetłumaczone i opatrzone pieczęcią apostille wskazującą ich związek.