Apartament w prestiżowym kurorcie, zaledwie 30 km od lotniska i Durres, Gjiri Lalzit, Albania

Gjiri Lalzit, Albania – ID 10549
282,240 €
Powierzchnia 89 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/3
Morze 150 m
Stan W budowie

Mojenemovitostumore zapewnia kompleksową obsługę, od dokumentacji, tłumaczeń, wsparcia prawnego, transferu energii i późniejszej płatności opłat operacyjnych, po wynajem, w tym transfery lotniskowe, zameldowanie i wymeldowanie gości, sprzątanie z praniem i prasowaniem, reklamę na Booking i bezpłatnie na stronie internetowej firmy, zarządzanie i regularne kontrole nieruchomości, przeprowadzamy remonty zgodnie z życzeniami klientów i doposażamy. Robimy wszystko, czego potrzebują nasi klienci po przeniesieniu własności.

Wyjątkowa okazja w Albanii! Chcesz posiadać nieruchomość w prestiżowym i bogato wyposażonym kurorcie w pobliżu lotniska? Ta wspaniała inwestycja oferuje nie tylko nowoczesny styl życia, ale także doskonały potencjał przyszłej aprecjacji.

Oferujemy apartament o powierzchni 89,6 m2, położony na 1 piętrze, w nowym projekcie zlokalizowanym w zatoce Lalesi, 40 km od Tirany, 35 km od lotniska Rinas i 30 km od miasta Durres. Układ: salon, sypialnia, łazienka z toaletą i balkon o powierzchni 15,5 m2. Ośrodek planuje zakończenie budowy w marcu 2024 roku.

Lokalizacja projektu w najbardziej wysuniętej na północ części Lalezi została wybrana ze względu na obfitość zieleni i naturalne piękno. Jednym z głównych osiągnięć projektu jest jego harmonijna harmonia z naturą. Architekt odegrał kluczową rolę w łączeniu elementów naturalnych i architektonicznych, tworząc harmonijną strukturę między drzewami i architekturą.

Ośrodek obejmuje również wspólne obszary rozrywki lub usług (obszary handlowe, place zabaw, obszary sportowe, basen itp.), a także obszary takie jak drogi, wejścia na teren itp. wymagające konserwacji, czyszczenia, oświetlenia itp. Wiąże się to oczywiście z comiesięcznymi opłatami ponoszonymi przez każdego właściciela w celu utrzymania ośrodka w jak najlepszym stanie.

W ośrodku dostępne będą następujące usługi:

- Dedykowana plaża

- Wille będą wyposażone w kompletną klimatyzację (klimatyzacja typu multi-plit).

- Powierzchnia gruntu będzie w tytule własności

- Udogodnienia będą obejmowały pakiety finansowe i 24-godzinną obsługę, aby zapewnić klientom prywatność i komfort.

- Kamery bezpieczeństwa zostaną zainstalowane w każdym budynku dla bezpieczeństwa Ciebie i Twojej rodziny.

Aby uzyskać więcej informacji na temat projektu, skontaktuj się z RK lub odwiedź stronę internetową Mojenemovitostumore.

Piętro
1
Liczba pięter
3
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
89 m2
Powierzchnia użytkowa
89.6 m2
Balkon
15.5 m2
Parking
Tak
Recepcja
Recepcja
Ochrona
Ochrona
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
3 km
Lekarz
3 km
Kawiarnia
1 km
Restauracja
0 m
Bar
890 m
Szkoła/przedszkole
900 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00