Referencje

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie nieruchomości za granicą, najpierw dobrze sprawdź, kto cię obsługuje. My pochodzimy z krajów, z których oferujemy nieruchomości, dlatego dobrze znamy lokalne prawo i możemy zapewnić ci pełen serwis na miejscu. Przeczytaj, co mówią o naszych usługach klienci.

Nasze nagrody i certyfikaty
proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz  proverenaspolecnost.cz

Obaj właściciele byli nie tylko profesjonalistami na swoim miejscu przy sprzedaży mieszkania, ale przede wszystkim byli mili, cierpliwi, pomocni i ludzcy. Cała sprzedaż przebiegła bez najmniejszych komplikacji. Gorąco polecam. Życzę miłego dnia, K. P.
K. P.
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych zakupem nieruchomości nad morzem. Chciałbym podziękować całemu zespołowi MOJE NEMOVITOST U MORE, a zwłaszcza panu Tomasowi Niklowi, za bardzo przyjazne podejście, pomoc w zakupie i kontaktach z lokalnymi władzami. Wszystko poszło szybko i bez komplikacji. Sam wcześniej ustaliłem inne opcje z konkurentami i osobami w wybranym obszarze, ale to życzliwość, porady i pomoc pana Nikla przekonały mnie do tego wyboru, którego z pewnością nie żałuję. Warto postawić na MY PROPERTY BY THE SEA. Gorąco mogę polecić kontakt z MY PROPERTY BY THE SEA, a w przypadku Hiszpanii bezpośrednio z Panem Nikl!!!
Jan

Zostaw recenzję

Będzie nam miło, jeśli podzielisz się swoim doświadczeniem z naszymi usługami z innymi. Doceniamy wszelkie opinie, dzięki którym możemy jeszcze lepiej zaspokoić nasze usługi.

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z nami, nie wahaj się odwiedzić naszego biura, jesteśmy tu dla Ciebie.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00