INWESTYCJA ZAJEZD 7. 12. 2023 - 10. 12. 2023

Wycieczki po nieruchomościach w Bułgarii

Chciałbyś zainwestować w nieruchomości w Bułgarii, ale masz niewielkie doświadczenie z tym krajem? Masz pytania i chciałbyś rozejrzeć się po malowniczej okolicy? Chciałbyś spędzić kilka dni w pobliżu czystego Morza Czarnego, a następnie w ciszy i spokoju zdecydować, czy inwestowanie w nieruchomości w Bułgarii jest dla Ciebie właściwym wyborem? W takim razie chcielibyśmy zaoferować Ci wyjątkową możliwość obejrzenia nieruchomości w Bułgarii.

Ważne informacje:

- Niezobowiązująca wizyta w celu uzyskania odpowiedzi na pytania.

- Czas trwania i długość pobytu w Bułgarii zależy wyłącznie od Ciebie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7. Klient może zorganizować wszystkie niezbędne usługi według własnego uznania, z nami odbędzie wycieczki z przewodnikiem tylko po wcześniejszym umówieniu.

- Oglądanie z dyrektorem zarządzającym Tsvetomirem Zlatkovskim odbędzie się w okresie 07.12.2023 - 10.12.2023. Masz czas do 20.11.2023, aby zarejestrować swój udział w tym okresie. Po rejestracji odbędzie się spotkanie, aby omówić z panem Zlatkovskim, na czym się koncentrujesz i jakie masz oczekiwania wobec nieruchomości. Następnie zapłacisz cenę wycieczki inwestycyjnej. Przed wycieczką wspólnie wybierzemy nieruchomość spośród licznych ofert na naszej stronie MY PROPERTY AT MORE.CZ.

- Pakiet Bułgaria na próbę obejmuje: zwiedzanie wstępnie wybranych apartamentów zgodnie z budżetem, 2 noce w Bułgarii w naszych apartamentach lub hotelu, transfer z i na lotnisko oraz inne dodatkowe usługi. Cena za osobę od 6.900 CZK, cena jest stała.

- Uwaga! Należy pamiętać z wyprzedzeniem, że jesteś odpowiedzialny za własne loty!

- Możesz wybrać i zarezerwować nieruchomość na miejscu, lub możesz zdecydować w zaciszu własnego domu po powrocie, czy zakup własnej nieruchomości nad morzem jest dla Ciebie odpowiedni.

- Uwaga: Jest to płatne oglądanie apartamentów z osobistym agentem. Nie jest to wycieczka krajoznawcza ani rejs. MY REAL ESTATE U MORE.CZ jest jedynie pośrednikiem przy zakupie nieruchomości w Bułgarii.

- Możesz zarezerwować BEZPŁATNĄ wizytę online w dowolnym momencie

 

Co czeka na Ciebie


Dzień 1

- Przylot na własną rękę na lotnisko (Sofia / Warna / Burgas).

- Pojedziemy razem do jednego z naszych apartamentów, którymi zarządzamy.

- Zameldujesz się.

- Bezpłatny program (zwiedzanie).

 

Dzień 2


- Rano o 9:00 odbędzie się wspólne śniadanie.

- Udamy się na zwiedzanie wcześniej wybranych apartamentów.

- Pokażemy różne części plaży i wyjaśnimy różnice między nimi, zarówno pod względem zwrotu z inwestycji, jak i rzeczywistego wykorzystania.

- Wieczorem wspólnie zjemy kolację, podczas której będziemy mogli delektować się lokalną gastronomią, która jest naprawdę pyszna. Zrobimy podsumowanie apartamentów, które widzieliście.

Dzień 3


- Podczas wspólnego śniadania podsumujemy apartamenty, które widziałeś pierwszego dnia lub możemy kontynuować zwiedzanie.

- Jeśli zwiedzanie apartamentów jest dla Ciebie wystarczające, możesz wykorzystać ten dzień na odkrywanie piękna miasta lub wybrać się na jednodniową wycieczkę, aby zobaczyć cuda Bułgarii, wynajętym samochodem lub korzystając z usług lokalnego organizatora wycieczek.

Dzień 4


- Odbierzemy Cię z miejsca zakwaterowania i zorganizujemy transfer na lotnisko.

 

Zaplanuj lot na wycieczkę z kierownikiem


7.12.2023 - 10.12.2023

Bilety można znaleźć pod następującym linkiem:

SKYSCANNER LETTES TO BULGARIA

Rejestracja na wycieczkę inwestycyjną

Bułgaria 23. 3. 2024 - 23. 3. 2025