1 pokój, 50m od wyciągu narciarskiego, Apart Hotel Comfort, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 6157
39,500 €
Powierzchnia 32 m2
Usposobienie 1 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/5
Stok 50 m
Stan Gotowe

Oferujemy ładny apartament z 1 sypialnią o powierzchni całkowitej 32m2, położony na parterze z pięciu pięter w kompleksie Apart Hotel Comfort w Bansko, Bułgaria, naprzeciwko hotelu Kempinski i stoków narciarskich. Układ apartamentu: pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka z WC, balkon. W kompleksie są dostępne dla Ciebie i Twoich gości: recepcja, sauna, fitness, parking, ochrona 24h. W kompleksie znajduje się tawerna, gdzie można skosztować tradycyjnej bułgarskiej kuchni. Opłata eksploatacyjna wynosi 8€/m2 na rok. Bardzo wysokiej jakości nieruchomość w doskonałej lokalizacji. Stok narciarski znajduje się w odległości 50 metrów, gorąco polecamy!

Bansko to malownicze miasteczko znane ze swojej historii, położone u podnóża gór Pirin. Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, gdzie spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Rila.

Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.

Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.

Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.

Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.

Bo Bansko ma wszystko!

Zimowe wędrówki

Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Kurorty są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych ośrodków. 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobra szkoła narciarska i przechowalnia sprzętu dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.

27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.

Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy łączącej ośrodek narciarski z miastem Bansko wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.

Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Są nowe wyciągi dla dzieci i żłobek.

Piętro
1
Liczba pięter
5
Usposobienie
1 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
32 m2
Powierzchnia użytkowa
28 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
20 m
Lekarz
660 m
Kawiarnia
60 m
Restauracja
20 m
Bar
80 m
Szkoła/przedszkole
290 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00