1 pokój, w centrum miasta, najlepsza oferta, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 6517
44,000 €
Powierzchnia 40 m2
Usposobienie 1 pokojowe mieszkanie
Piętro 3/5
Stok 1 000 m
Opłata za usługę 140 € za rok
Stan Gotowe

Oferujemy wspaniały apartament z 1 sypialnią o łącznej powierzchni 40m2 + 2m2 storage, położony na trzecim piętrze z pięciu pięter w centrum Bańskiej, Bułgaria. Układ apartamentu: aneks kuchenny z częścią dzienną i sypialnią, łazienka z WC, balkon z ekspozycją wschodnią. Odległość od stoku narciarskiego wynosi 1km, wszystkie udogodnienia i rozrywki znajdują się w odległości spaceru. Apartament znajduje się w apartamentowcu o niskim poziomie utrzymania- tylko 140€ za rok. Świetna oferta w dobrej cenie!

Korona przesunęła się do najsilniejszego poziomu od 11 lat w stosunku do Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!

Bansko to malownicze miasto znane ze swojej historii, położone u podnóża gór Pirin. Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, w której spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.

Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.

Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.

Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.

Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.

Bo Bansko ma wszystko!

Zimowe wędrówki

Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Kurorty są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych kurortów. 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobra szkoła narciarska i przechowalnia sprzętu dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.

27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.

Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy łączącej ośrodek narciarski z miastem Bansko wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.

Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Są nowe wyciągi dla dzieci i żłobek.

Piętro
3
Liczba pięter
5
Usposobienie
1 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
40 m2
Powierzchnia użytkowa
35 m2
Balkon
Tak

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00