2+1, widok na morze, Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania – ID 6167
92,000 €
Powierzchnia 51 m2
Usposobienie 3 pokoje + oddzielna kuchnia
Piętro 16/22
Morze 1 500 m
Stan Gotowe

Jesteśmy liderami rynku i ekspertami w zakresie Państwa nieruchomości za granicą. Naszym celem jest wprowadzenie atrakcyjnych nieruchomości za granicą na rynek czeski. Pojedź z nami do Hiszpanii i skorzystaj z naszej wycieczki inwestycyjnej, aby zobaczyć atrakcyjne nieruchomości.

Oferujemy na sprzedaż ten 2+1 apartament o łącznej powierzchni 51,18m2 z niesamowitym widokiem na morze. Apartament składa się z 1 sypialni (z możliwością zrobienia kolejnej), oddzielnej kuchni, łazienki z WC, przestronnego salonu oraz dużego tarasu z widokiem na morze i wyspę Benidorm oraz miasteczko Sky Line. Dzięki swojej lokalizacji na 16 piętrze, mieszkanie oferuje naprawdę spektakularny widok. Apartament nadaje się do remontu i to właśnie czyni go atrakcyjną nieruchomością, którą można wykończyć według własnych upodobań!

Dom posiada również basen otoczony ogrodami do wyłącznego użytku mieszkańców urbanizacji.

Położony w Benidorm Courts, jednym z najszybciej rozwijających się obszarów miasta, posiada wszelkiego rodzaju usługi, sklepy, supermarkety, szkoły, place zabaw i blisko ośrodków zdrowia i aptek.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele wyszło poza normę. Jednak we wszystkich złych rzeczach jest dobro. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z oglądaniem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić wady i zalety danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze nowego domu jest wybór odpowiedniego miejsca dla Ciebie.

Piętro
16
Liczba pięter
22
Usposobienie
3 pokoje + oddzielna kuchnia
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
51 m2
Powierzchnia użytkowa
49 m2
Taras
Tak
Sklep
50 m
Lekarz
130 m
Kawiarnia
90 m
Restauracja
70 m
Bar
70 m
Szkoła/przedszkole
140 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00