3+1 odnowiony, blisko morza, miejsce parkingowe, Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania – ID 6085
192,500 €
Powierzchnia 89 m2
Usposobienie 3 pokoje + oddzielna kuchnia
Piętro 8/12
Morze 550 m
Stan Gotowe

Oferujemy na sprzedaż apartament 3+1 o łącznej powierzchni 89m2, położony na ósmym piętrze w doskonałej urbanizacji w Benidormie ze wspólnym basenem i miejscem parkingowym. Składa się z 2 podwójnych sypialni, 2 łazienek, salonu z wyjściem na otwarty taras, oddzielnej kuchni z pomieszczeniem gospodarczym.

Nieruchomość znajduje się w cenionej za lokalizację i zalety urbanizacji w Benidormie.

Wokół niej znajdują się wszelkiego rodzaju usługi takie jak supermarkety (Consum, Mas y Mas), przystanek autobusowy, restauracje (Casa Toni), sklepy wszelkiego rodzaju, apteki oraz plaża Levante 5 minut spacerem.

Ta lokalizacja jest bardzo blisko do wszystkich rodzajów usług i sklepów: bary, restauracje, apteka i więcej. Również blisko do Centrum Sportowego L'illa de Benidorm, Pałacu Sportu (Palau D'esports) i Szkoły Publicznej Els Tolls, Szkoły Edukacji Dziecięcej, CEIP Gabriela Miró, Szkoły Językowej, Centrum Kultury Benidorm, Dworca Autobusowego, Avda Marina, Mercadona i wielu innych.

Budynek i urbanizacji z odkrytym basenem i doskonałe wspólne obszary, spektakularne wejście i bardzo dobrze zbudowany. Okazja do nabycia apartamentu w tak poszukiwanym budynku.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dalszych informacji!

Drodzy Klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak w całym tym złu jest coś dobrego. Zaczęliśmy dużo bardziej korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny plusów i minusów danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze nowego domu jest wybór odpowiedniego miejsca dla Ciebie.

Piętro
8
Liczba pięter
12
Usposobienie
3 pokoje + oddzielna kuchnia
Powierzchnia
89 m2
Powierzchnia użytkowa
75 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
60 m
Lekarz
400 m
Kawiarnia
110 m
Restauracja
70 m
Bar
20 m
Szkoła/przedszkole
340 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00