Dom 1 pokój w cenie ziemi, 5 km do morza, Mogilishte

Mogilishte, Bułgaria – ID 6724
40,000 €
Powierzchnia 1000 m2
Usposobienie 1 pokojowe mieszkanie
Morze 5 000 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Oferujemy Państwa uwadze dom parterowy do remontu w cenie działki, położony w miejscowości oddalonej zaledwie 5 km od morza. Układ domu to 1 pokój, wiata, toaleta zewnętrzna. Łazienki i toalety nie ma w domu, ale w projekcie budowlanym zostały przewidziane i można je wykończyć. Na piętrze istnieje możliwość zrobienia poddasza. Powierzchnia zabudowana to 40m2. Dom posiada wodę miejską i prąd. Nieczystości rozwiązane są przez szambo. Ogrzewanie jest możliwe za pomocą pieca, dom posiada komin. Działka 1000 m2, bardzo dobrze utrzymana. Cała działka jest ogrodzona. Ziemia ma duży potencjał dla wszystkich producentów owoców i warzyw lub hodowli zwierząt.

Mogilishte to bardzo spokojna wieś, 5 km od Kavarny. Jest tu około 60 stałych mieszkańców, w tym kilka rodzin obcokrajowców i Czechów. Główna droga do wsi jest w bardzo dobrym stanie. Miasto Kavarna to nadmorskie miasto w Bułgarii, położone na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba ludności wynosi około 12 000. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Wystawione są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusałka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu także uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Liczba pięter
1
Usposobienie
1 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
1000 m2
Działka
1000 m2
Powierzchnia użytkowa
40 m2
Powierzchnia budynku
40 m2
Sklep
6 km
Lekarz
6 km
Kawiarnia
6 km
Restauracja
6 km
Bar
6 km
Szkoła/przedszkole
5 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00