Dom 3+1 w cenie ziemi, 5 km do morza i od Kavarna, Mogilishte

Mogilishte, Bułgaria – ID 6327
40,000 €
Powierzchnia 2800 m2
Usposobienie 3 pokoje + oddzielna kuchnia
Morze 5 000 m
Stan Gotowe

Oferujemy dom parterowy do całkowitej przebudowy w cenie działki. Położony w miejscowości oddalonej zaledwie 5 km od morza. Dom został wybudowany w 1969 roku, od 2006 roku jest niezamieszkały. Układ domu to 3+1, także łazienka z WC, korytarz i pomieszczenie gospodarcze, powierzchnia zabudowana to 100m2. Dom posiada wodę miejską i prąd. Nieczystości rozwiązane są przez szambo. Ogrzewanie jest możliwe za pomocą pieca, dom posiada komin. Działka 2800m2, bardzo dobrze utrzymana. Cała działka jest ogrodzona. Na działce znajduje się kilka drzew owocowych oraz nowo posadzone orzechy laskowe. Działka ma duży potencjał dla każdego producenta owoców i warzyw lub hodowli zwierząt.

Naszą największą dumą są nasi zadowoleni klienci.

Raz po raz wzmacnialiśmy nasz prestiż i zaufanie, udzielając fachowych porad i dzieląc się swoimi poglądami z naszymi klientami, którzy cieszyli się długotrwałym użytkowaniem nieruchomości i z powodzeniem dokonali zakupu zgodnie z planem w obiecanych ramach czasowych.

W każdym przypadku, którym zarządzamy, nie tylko dbamy o Ciebie i udzielamy fachowych porad, ale także dodajemy wartość do Twojego życia i przyczyniamy się do poprawy Twojej sytuacji ekonomicznej poprzez dobre inwestowanie Twoich pieniędzy.

Nasza relacja nie kończy się na zakupie, ona dopiero się zaczyna! Jesteśmy Twoimi sąsiadami i partnerami, i to nie tylko na czas posiadania wybranej przez Ciebie nieruchomości.

Chrońcie swoje pieniądze przed mega-inflacją, mądrze inwestując we własną nieruchomość przy plaży. Ceny w Bułgarii są nadal o połowę niższe niż w innych krajach UE.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, w których w ciągu ostatnich kilku lat wiele wyszło poza normę. Jednak w całym tym złu jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny plusów i minusów danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Mogilishte to bardzo spokojna wieś, oddalona o 5 km od Kavarny. Jest tu około 60 stałych mieszkańców, w tym kilka rodzin obcokrajowców i kilka rodzin czeskich. Główna droga do wsi jest w bardzo dobrym stanie. Miasto Kavarna jest miastem nadmorskim w Bułgarii i znajduje się na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba ludności wynosi około 12 000. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Na wystawie są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu także uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Liczba pięter
1
Usposobienie
3 pokoje + oddzielna kuchnia
Powierzchnia
2800 m2
Działka
2800 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Powierzchnia budynku
100 m2
Parking
Tak
Sklep
6 km
Lekarz
6 km
Kawiarnia
6 km
Restauracja
6 km
Bar
6 km
Szkoła/przedszkole
5 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00