dom 4 pokoje, carport, duży basen, Camposol

Camposol, Hiszpania – ID 5824
209,995 €
Powierzchnia 600 m2
Usposobienie 4 pokojowe mieszkanie
Morze 15 000 m
Stan Gotowe

Jesteśmy liderami rynku i ekspertami w zakresie Państwa nieruchomości za granicą. Naszym celem jest wprowadzenie atrakcyjnych nieruchomości za granicą na rynek czeski. Pojedź z nami do Hiszpanii i skorzystaj z naszej wycieczki inwestycyjnej, aby zobaczyć atrakcyjne nieruchomości.

Skorzystaj z możliwości gry w golfa przez cały rok, dzięki lokalizacji domu będziesz cieszyć się ciepłem i nieograniczoną możliwością gry w golfa nawet w miesiącach zimowych.

Oferujemy do sprzedaży piękną willę w stylu Neptuno Deluxe z prywatnym basenem, działką skierowaną na południowy zachód, wewnętrznymi schodami, grillami, moskitierami, systemem alarmowym i murowanym portem samochodowym.

Parter składa się z dużej, zacienionej, zadaszonej werandy, którą można przeszklić, aby uzyskać słoneczny ogród zimowy. Drzwi wejściowe otwierają się na hol wejściowy z wbudowaną szafą.

Hol wejściowy prowadzi do dużego salonu z kominkiem, klimatyzacją i centralnym ogrzewaniem olejowym. Łukowe przejście otwiera się na dużą jadalnię. Kolejny korytarz prowadzi do w pełni wyposażonej kuchni, w której znajdują się wszystkie urządzenia. Istnieje wiele szafek do przechowywania i dużo miejsca do pracy. Przez tylne drzwi z kuchni, która została zmodernizowana, jest dostęp do ogrodu i basenu.

Również na parterze jest podwójna sypialnia z wyposażonymi szafami, wentylator sufitowy, klimatyzacja i duża łazienka z wanną, dostęp z łuku prowadzącego z salonu. Druga sypialnia dwuosobowa lub dwuosobowa również z wbudowanymi szafami, wentylatorem sufitowym i rodzinną łazienką z prysznicem / WC dla gości. Obie sypialnie korzystają również z centralnego ogrzewania olejowego.

Pierwsze piętro jest dostępne poprzez wewnętrzne schody prowadzące z salonu. Prowadzi to do dużej sypialni na pierwszym piętrze z zamontowanymi szafami, wentylatorem sufitowym, klimatyzacją, grzejnikiem elektrycznym i drugą łazienką z wanną i piękną umywalką. Przestronne solarium na dachu jest dostępne przez francuskie drzwi prowadzące z sypialni i oferuje wspaniałe widoki na otaczające góry. Znajduje się tam również szafka do przechowywania z elektrycznymi zaczepami.

Jest to poszukiwana działka o powierzchni około 600m2. Ma podniesione ściany ogrodu dla dodatkowej prywatności i bardzo duży podjazd z bramami przesuwnymi i cegły zbudowany port samochodowy. Jest zagospodarowany ogród z podniesionymi łóżkami ogrodowymi, jak również użyteczne obszary utwardzone dla swoich mebli tarasowych i oświetlenia zewnętrznego. Większość z reszty nieruchomości ma ozdobny żwir i nieruchomość jest południowo-zachodnia z zadaszonym patio, idealne miejsce dla pięknych al fresco dining. Istnieje również duży basen 9x5. Obszar basenu jest fantastyczną przestrzenią do stworzenia własnej letniej kuchni, baru i obszarów relaksacyjnych.

Istnieje bardzo duża piwnica, która jest w całej nieruchomości. Wielki potencjał dla ekspansji w razie potrzeby.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy na zawsze popularne Residential Camposol pole golfowe.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnym czasie, gdzie wiele poszło w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak w całym tym złym jest coś dobrego. Zaczęliśmy używać technologii o wiele więcej i nauczyliśmy się, jak zaoszczędzić naszym klientom czas i zasoby. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z oglądaniem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić plusy i minusy danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Liczba pięter
2
Usposobienie
4 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
600 m2
Działka
599 m2
Powierzchnia użytkowa
598 m2
Taras
Tak
Basen
Tak
Powierzchnia budynku
597 m2
Parking
Tak
Piwnica
Tak
Sklep
2 km
Lekarz
2 km
Kawiarnia
2 km
Restauracja
1 km
Bar
2 km
Szkoła/przedszkole
5 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00