Dom do przebudowy, 12 km od morza, dobra cena, miejscowość Vidno, Kavarna

Vidno, Bułgaria – ID 9247
20,000 €
Powierzchnia 2500 m2
Usposobienie nietypowy
Morze 12 000 m
Opłata za usługę 1 € za rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Oferujemy Państwu dom do gruntownej przebudowy w miejscowości Vidno 12 km od Kavarna i morza.

Nieruchomość znajduje się przy głównej drodze, ma prąd, wodę i szambo. Dom ma 100 m2, a podwórko ma 2500 m2. Chętnie pomożemy w przebudowie, umeblowaniu i wyposażeniu. Najwyższa cena!

Miasto Kavarna to nadmorskie miasto w Bułgarii, położone na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba mieszkańców wynosi około 12 000. Kawarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. Muzeum Historyczne w Kawarnie mieści znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Na wystawie znajdują się znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułharów. Znajdują się tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto szczyci się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak Cape Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, Shabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W pobliżu Kavarny znajdują się również skały, z których roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się również wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu również uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Liczba pięter
1
Usposobienie
nietypowy
Powierzchnia
2500 m2
Działka
2500 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Garaż
Tak
Powierzchnia budynku
100 m2
Parking
Tak
Sklep
12 km
Lekarz
13 km
Kawiarnia
13 km
Restauracja
11 km
Bar
13 km
Szkoła/przedszkole
7 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00