Dom po częściowej rekonstrukcji, w pobliżu morza i miasta Kavarna

Belgun, Bułgaria – ID 10519
30,000 €
Powierzchnia 83 m2
Usposobienie 4 pokojowe mieszkanie
Morze 19 000 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Dom w malowniczej miejscowości Belgun jest obecnie w remoncie, przygotowując się do nowej ery komfortowego życia. Trzy przestronne pokoje, przedpokój, kuchnia i łazienka stanowią podstawę tego domu, który oferuje duży potencjał modernizacji i dostosowania do własnych potrzeb. Bliższe spojrzenie na wnętrze ujawnia, że trwa częściowa renowacja, a łazienka nie jest jeszcze w pełni ukończona. Ten niedokończony obszar stanowi niewykorzystaną przestrzeń, którą można przeprojektować zgodnie z własnymi upodobaniami i potrzebami. Po zakończeniu remontu będziesz mieć przytulny i funkcjonalny dom. Dom został naprawiony na zewnątrz, a dach jest w dobrym stanie i nigdzie nie przecieka. Podwórko o powierzchni 1378 m2 oferuje mnóstwo miejsca do różnych zastosowań, czy to ogrodnictwa, relaksu, czy nawet tworzenia dodatkowych przestrzeni mieszkalnych na zewnątrz.

Na podwórku znajdują się również budynki gospodarcze, które zwiększają wartość nieruchomości i zapewniają dodatkowe opcje przechowywania lub projektów hobbystycznych. Ponadto znajdują się tam drzewa owocowe, które dodają miłego akcentu wiejskiego życia do atmosfery domu i oferują możliwość zbierania świeżych owoców bezpośrednio z własnego podwórka.

Belgun to nie tylko wieś z domem do remontu, ale także przyjemne środowisko życia ze sklepem, szkołą i domem kultury. Oznacza to, że możesz doświadczyć życia towarzyskiego i mieć wszystkie potrzebne usługi i udogodnienia w swojej okolicy. Ponadto lokalizacja domu jest dogodna dla tych, którzy pragną połączenia z naturą i morzem, ponieważ znajduje się zaledwie 19 km od Kavarny i wybrzeża morskiego. Ta bliskość zapewnia doskonałą okazję do cieszenia się pięknem przyrody i morza, czy to podczas wycieczek rekreacyjnych, czy po prostu relaksującego pobytu.

Ogólnie rzecz biorąc, ten dom w Belgun to coś więcej niż tylko okazyjna nieruchomość - to potencjalny dom czekający na dostosowanie do Twoich potrzeb i gustów, oferujący harmonijną przestrzeń życiową połączoną z urokiem wiejskiej scenerii.

W MY PROPERTY BY THE MOOR oferujemy niezrównaną gamę sprawdzonych nieruchomości wysokiej jakości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, tak aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić kupno, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami od A do Z. Możesz na nas polegać we wszystkich aspektach.

Nasza relacja nie kończy się wraz z zakupem, ale dopiero się zaczyna.

Zespół MNM

Kavarna to nadmorskie miasto w Bułgarii, położone na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba mieszkańców wynosi około 12 000. Kawarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. Muzeum Historyczne w Kawarnie mieści znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Na wystawie znajdują się znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułharów. Znajdują się tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto szczyci się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak Cape Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, Shabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W pobliżu Kavarny znajdują się również skały, z których roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu również uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Liczba pięter
1
Usposobienie
4 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
83 m2
Działka
1378 m2
Powierzchnia użytkowa
82 m2
Powierzchnia budynku
83 m2
Parking
Tak
Sklep
17 km
Lekarz
19 km
Kawiarnia
19 km
Restauracja
16 km
Bar
17 km
Szkoła/przedszkole
230 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00