dom rodzinny w miejscowości, 15 km od morza, odpowiedni dla inwestycji, Rakovski

Kavarna, Bułgaria – ID 6067
25,000 €
Powierzchnia 1100 m2
Usposobienie nietypowy
Morze 15 000 m
Stan Gotowe

Oferujemy Państwu dom rodzinny do całkowitej rekonstrukcji na gruncie gminnym z prawami budowlanymi. Nadaje się jako inwestycja, za cenę około 2000 lewów można kupić ziemię od gminy i w ten sposób natychmiast pomnożyć jej wartość. W przeciwnym razie możliwe jest stałe korzystanie z gruntu, bez płacenia czynszu gminie. Dom ma powierzchnię zabudowaną 100 m2. Ogród ma powierzchnię 1100 m2. Ogród jest w większości porośnięty drzewami i wymaga wykarczowania. Dom posiada wodę miejską i prąd. Odpady są rozwiązane przez szambo z trativod. Dom znajduje się w spokojnej wiosce Rakovski, która ma około 230 mieszkańców. Wioska jest idealna do wypoczynku. Wieś podlega pod gminę Kavarna. Idealny zarówno dla rekreacji, jak i całorocznego życia. Do wsi prowadzi główna droga w bardzo dobrym stanie.

Bardzo dobra oferta, godna polecenia!!!

Naszą największą dumą są zadowoleni klienci.

Raz po raz wzmacniamy nasz prestiż i zaufanie, udzielając fachowych porad i dzieląc się swoimi spostrzeżeniami z naszymi klientami, którzy są wieloletnimi użytkownikami nieruchomości, które z powodzeniem kupili zgodnie z planem w obiecanym terminie.

W każdym przypadku, którym zarządzamy, nie tylko dbamy o Ciebie i udzielamy fachowych porad, ale także dodajemy wartość do Twojego życia i przyczyniamy się do poprawy Twojej sytuacji ekonomicznej poprzez dobre inwestowanie Twoich pieniędzy.

Nasza relacja nie kończy się na zakupie, ona dopiero się zaczyna! Jesteśmy Twoimi sąsiadami i partnerami, i to nie tylko na czas posiadania wybranej przez Ciebie nieruchomości.

Chrońcie swoje pieniądze przed mega inflacją, mądrze inwestując w swoją własną nieruchomość przy plaży. Ceny w Bułgarii są TERAZ o połowę niższe niż w innych krajach UE.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny wad i zalet danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informację.

Miasto Kavarna jest miastem nadmorskim w Bułgarii i znajduje się na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba mieszkańców wynosi około 12 000. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Na wystawie są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu także uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Liczba pięter
1
Usposobienie
nietypowy
Powierzchnia
1100 m2
Działka
1100 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Powierzchnia budynku
100 m2
Parking
Tak
Sklep
7 km
Lekarz
8 km
Kawiarnia
8 km
Restauracja
8 km
Bar
8 km
Szkoła/przedszkole
3 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00