dom rodzinny za cenę ziemi, Poručik Čunčevo, Kavarna

Kavarna, Bułgaria – ID 6861
40,000 €
Powierzchnia 2500 m2
Usposobienie 2 pokoje + oddzielna kuchnia
Morze 5 000 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Oferujemy Państwu parterowy dom do remontu w cenie działki, położony w miejscowości Poručik Čunčevo, 8 km od miasta Šabla i około 5 min. jazdy od plaży. Na działce znajduje się dom do całkowitej rekonstrukcji o powierzchni 70m2. Na działce jest prąd i woda miejska, odpady są rozwiązane przez szambo. Działka ma powierzchnię 2500m2, część działki(1200m2) jest bardzo zadbana, na pozostałej części działki znajdują się drzewa liściaste. Działka jest częściowo ogrodzona i jest dobra droga dojazdowa z dwóch stron. Na działce znajduje się również kilka budynków gospodarczych. Ziemia ma duży potencjał dla wszystkich producentów owoców i warzyw lub hodowli zwierząt i pszczół.

Poručik Čunčevo to spokojna wieś, 8 km od miasta Šabla i 13 km od miasta Kavarna. Mieszka tu około 30 stałych mieszkańców i kilka rodzin obcokrajowców. Wieś znajduje się na głównej drodze do Rumunii, dlatego droga jest w bardzo dobrym stanie. We wsi znajduje się sklep spożywczy i restauracja czynna przez cały rok.

Shabla znajduje się w pobliżu miasta Kavarna, 83 km od Warny i 24 km od granicy bułgarsko-rumuńskiej. W Shabli mieszka około 4 200 mieszkańców.

Miasto posiada wszystkie udogodnienia - szkołę, przedszkole, sklepy, restauracje.

Miasto posiada jedne z najpiękniejszych dzikich piaszczystych plaż, które rozciągają się od Szabli do granicy rumuńskiej. Słynie również z pierwszego odkrytego w Bułgarii pola naftowego.

Przylądek Szabla jest najdalej na wschód wysuniętym punktem geograficznym Bułgarii. Znajduje się tu również najstarsza latarnia morska na Bałkanach.

Miłośników turystyki podwodnej zainteresuje fakt, że w morzu wokół Szabli znajduje się wiele zatopionych okrętów wojennych, w tym łodzi podwodnych z czasów II wojny światowej.

W regionie Szabli znajdują się również dwa obszary chronione:

Jezioro Shabla, położone tuż przy wybrzeżu, to wspaniałe miejsce dla turystów i miłośników wędkarstwa.

W niedalekiej odległości od jeziora znajduje się Shabla Tuzla. Jest to jezioro lagunowe, którego dno bogate jest w błoto siarkowodorowe wykorzystywane do terapii błotnej.

W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, , Bolata, Topola i wiele innych. W Szable i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów.

Miasto Kavarna jest miastem nadmorskim w Bułgarii i znajduje się na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba mieszkańców wynosi około 12 tysięcy. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Wystawione są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu również uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Liczba pięter
1
Usposobienie
2 pokoje + oddzielna kuchnia
Powierzchnia
2500 m2
Działka
2500 m2
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Powierzchnia budynku
70 m2
Parking
Tak
Sklep
7 km
Lekarz
8 km
Kawiarnia
8 km
Restauracja
300 m
Bar
8 km
Szkoła/przedszkole
6 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00